Старый 13.06.2017, 16:05   #3651
AnDruWa
Старшина 1 статьи

Друже, згоден з тим, що немає такої, яка є на Дністрі, але хто ж сказав, що у мене є потреба у ловлі саме "дністровської" риби?
Мені так, карасик, коропчик, окунь, щука, судак, рідше лящ і підлящик. А це все є в межах 25-60 км. від міста. І на платних ставках і на річках.
Карасик, коропчик, окунь, щука, судак - р. Бужок, р. П.Буг, р. Вовк, р. Вовчок., р. Случ, якщо з платних водойм - Пирогівці (25 км.) та Христосово (65 км.).
Лящ, підлящик (але особливо ніколи не мав цілі саме на цю рибу), попадаються в межах міста на Дубово, на р. Вовк та водосховище Христосово. Навіть сомики попадаються (авжеж не великі) ближче до Вінницької області на р. П.Буг та на р. Случ ближче до Житомирської області. Це все в межах 80-110 км. Але ніколи їх не ловив, напевне "не доріс".

Навіть якщо (дай боже авжеж) поїду на Дністер, то є надія тих самих карасиків, окунчиків, лящиків та хижака половити. Авжеж попастись може щось інше, але конкретної цілі на ту рибу немає.

Нікого ні в чому не переконую, але виключно для моїх потреб, є достатньо водойм неподалік від Хмельницького.

Дністер - то є для мене більше відпочинок біля могутньої річки з неймовірною красою, ніж риболовля)
AnDruWa вне форума  
Старый 13.06.2017, 16:46   #3652
big_igor
Мичман

Цитата:
Сообщение от AnDruWa Посмотреть сообщение
Друже, згоден з тим, що немає такої, яка є на Дністрі, але хто ж сказав, що у мене є потреба у ловлі саме "дністровської" риби?
Мені так, карасик, коропчик, окунь, щука, судак, рідше лящ і підлящик. А це все є в межах 25-60 км. від міста. І на платних ставках і на річках.
Карасик, коропчик, окунь, щука, судак - р. Бужок, р. П.Буг, р. Вовк, р. Вовчок., р. Случ, якщо з платних водойм - Пирогівці (25 км.) та Христосово (65 км.).
Лящ, підлящик (але особливо ніколи не мав цілі саме на цю рибу), попадаються в межах міста на Дубово, на р. Вовк та водосховище Христосово. Навіть сомики попадаються (авжеж не великі) ближче до Вінницької області на р. П.Буг та на р. Случ ближче до Житомирської області. Це все в межах 80-110 км. Але ніколи їх не ловив, напевне "не доріс".

Навіть якщо (дай боже авжеж) поїду на Дністер, то є надія тих самих карасиків, окунчиків, лящиків та хижака половити. Авжеж попастись може щось інше, але конкретної цілі на ту рибу немає.

Нікого ні в чому не переконую, але виключно для моїх потреб, є достатньо водойм неподалік від Хмельницького.

Дністер - то є для мене більше відпочинок біля могутньої річки з неймовірною красою, ніж риболовля)
Я теж ловлю на ставках, але то не то...
big_igor вне форума  
Старый 13.06.2017, 16:47   #3653
AnDruWa
Старшина 1 статьи

У мене на ставки йде %15-20, інше на річках, тому якось не зациклювався ще на Дністрі)

Последний раз редактировалось AnDruWa; 13.06.2017 в 16:54.
AnDruWa вне форума  
Старый 13.06.2017, 18:07   #3654
Олекса
Мичман

Цитата:
У мене на ставки йде %15-20, інше на річках, тому якось не зациклювався ще на Дністрі)
На яких частинах річок: зарегульованих ставками, водосховищами, чи на первозданних руслах, точніше на тому, що від них залишилось на сьогодні?
Дякую.
Олекса вне форума  
Старый 13.06.2017, 19:40   #3655
AnDruWa
Старшина 1 статьи

Південний Буг - в межах міста зі сторони Гречан, район Чорного острову, Головченці та трохи вище Летичівського району.
Случ - розгулятись є де. Починаючи від Воронковець, Старкону і далі за течією через Самчики до Старого Острополя.
Бужок - Митинці, Заруддя, Редвенці, Ярославка.
Вовк - Летичівський р-н, Ревуха, Терлівка, Рудня.
Вовчок - майже в межах самої Деражні.
Ще виїжджав на хижу на р. Хомора в районі "Грицівського перехрестя" (сторона Шепетівки), але у зв'язку з останніми подіями на картонно-паперовій фабриці у Полонному та забрудненням цієї річки (мором риби), а відповідно і Случа, туди перестав їздити, напевне аж до осені.
Також під Ізяславом є гарна та перспективна річечка Горинь, але туди поки мої колеса не добирались, дорога не близька.

Улюблені місця на які регулярно їжджу, на хижу і білу є. А так, як переважна більшість моїх вподобань - біла риба, яка майже всюди однакова (хоча є виключення), не буду ж завжди на одне місце їздити, як мінімум це нудно, тому відкриваю карту, дивлюсь через які села тече та чи інша річка, дивлюсь чи є фото тієї місцевості, і якщо бачу, що місце перспективне - їду туди. Якщо часу багато (відносно) - їду на пошуки нового місця, якщо мало - їду на перевірене. Без риби можу повертатись додому лише якщо їду на хижу (не вмію я її поки що шукати і гарно ловити). А якщо на карасика - сьогодні більше, завтра менше, але риба є.

На форумі рідко дочекаєшся "рибного місця" від людей, і напевне то правильно, нас читають не лише ж нормальні люди. Сьогодні сказав де бере, а завтра там сітка стоїть. Тому, методом експериментів та переваги авто на газу - шукав, шукаю і буду шукати надалі цікаві та перспективні місця. Впевнений, що таких ще багато, справа лише у кількості вихідних. І, можливо, те що я їжджу не у місця які зустрічаю в інтернеті, а сусідні біля них села - краще. Там менше слідів цивілізації, відповідно і сіток, а карасика думаю всюди можна наловити. Єдине, я рідко відвідую великі за площею водойми, їх важче обловити, часто потрібно лодку і більше часу на пошук риби. А на невеликих річках все набагато простіше, принаймні для мене.
Навіть до прикладу взяти одне село, то і там треба знати де краще бере, де гірше, а як то кажуть - язик до Києва доведе, а місцеві майже завжди є на воді, спитав одного-другого і десь собі біля них кинув поплавок. Сьогодні тут сів, завтра з іншої сторони, а післязавтра отам біля камишів (це вже образно кажучи).

Последний раз редактировалось AnDruWa; 13.06.2017 в 19:50.
AnDruWa вне форума  
Старый 19.06.2017, 19:04   #3656
SDej
Юнга

Цитата:
Сообщение от timoxa.cv Посмотреть сообщение
З.Ы. Ждите также контроль со стороны Водной полиции...
Детальніше, будь ласка!
SDej вне форума  
Старый 20.06.2017, 12:55   #3657
logos0702
Старший мичман

Може це малась на увазі Укртрансбезпека *********www.facebook.com/dsbthmel/
logos0702 вне форума  
Старый 20.06.2017, 13:57   #3658
Олекса
Мичман

Цитата:
...
Також під Ізяславом є гарна та перспективна річечка Горинь, але туди поки мої колеса не добирались, дорога не близька.
...
Андрію, дякую за твої змістовні і гарно, з любов'ю, написані дописи.
Напевне тобі буде цікавим оповідання про нашу Горинь кінця 50-х років.
Цей скан з альманаху "Риболов-спортсмен", книга 8, 1958р., з моєї бібліотеки.
Изображения
Тип файла: jpg Ізвєстія00033.jpg (104.8 Кб, 65 просмотров)
Тип файла: jpg Ізвєстія00034.jpg (28.6 Кб, 48 просмотров)
Олекса вне форума  
Старый 25.06.2017, 21:38   #3659
Veteran
Старшина 2 статьи

Був три дні на Бакоті. Хижак не бажаве приманок. Перепробували все. Результат майже нульовий. Маленьких судачків і окунців не рахую. Дивно, що не було чути жереха. А от підлящик 600-900 гр. і лящ до 2 кг брав справно. Відвели душу колеги, що сиділи на фідерах. Але не про це хотів сказати. І де той хвалений патруль? Сітки ставлять серед білого дня і клали на той патруль. І поиїзжі і місцеві ставлять. Гріш ціна тому патрулю. Воно і не дивно, якщо подивитися хто в Україні керує рибохороною. Ще той фах... Вся трудова діяльність - торгівля нерухомістю. Оте чудо накерує! Головне піар і бабочиків з бюджету качнути на деребан. Розчарування повне.
Veteran вне форума  
Старый 25.06.2017, 22:47   #3660
Олекса
Мичман

Я думаю, що в таких випадках законослухняні рибалки-любителі, мають право в установленому порядку звернутись в Держрибагенсво з заявою-скаргою на діяльність/бездіяльність рибоохоронного патруля в Чернівецькій області.
Олекса вне форума  
Ответ

Опции темы
Опции просмотра