Старый Сегодня, 11:45   #3691
OVOD_him
Юнга

Що до сіток і роботи рибнагляду.
Що до доказів - в мене немає фото. Точніше фото я робив, але там нічого не видно - телефон це не фотоапарат, щоб на такій дистанції щось фіксувати.
Перечитайте, перед тим як яро захищати Чернівецьку риб охорону - до них я взагалі не додзвонився. Це плюс чи мінус для них - вирішуйте самі. Хмельницькі ж взагалі відкосили-дали номер чернівецьких! Та й київські ніфіга не рухнулися.
Якщо потрбні данні що до уточненя - пишіть в приват, я надам час дзвінків - можете дізнатися в київських чи хмельницьких - зафіксовані дзвінки чи ні.

А тепер саме по співробітництву громадян та правоохоронців. Недолуге порівняння, але давайте посилимо можливі події для повного розуміння. Ситуація - в темному перевулку вас гвалтують незважаючи ні на що, навіть на те що ви дістали телефон і дзвоните в поліцію... А на тому кінці оператор думає - це якийсь вилупок мабуть, інкрементує нашу роботу - не буду я приймати той виклик - ще бензин витрачати...
Звідси - якщо не реагувати ніяк - то навіщо така служба?
Це що до звернень та оперативної роботи.
А ще є питання - чим займається служба? Кілька протоколів за пів року? Скажем так - в тому що в Соколі ці сітки стаціонарні, та це робота місцевих - практично немає сумнівів - їх занадто багато, щоб просто хтось приїхав та завіз.
Ще - за останні 2 тижні троє моїх знайомих бачили сітки в Дністрі, в різних областях. Витрати палива - це зрозуміло, але робота є робота - мабуть державою виділяються кошти на те паливо. Чи краще зекономити щоб потім собі авто заправити? (рейди по руслу проводяться?)

Загалом - я розумію що коли сам, або родичі, або друзі - працюють в якісь службі, а ту службу хають... ну - кожна жаба своє болото буде відстоювати. Але краще подивіться на ситуацію обєктивно - я приїхав з сімєю на 2 дні вихідних, приїжджаючи раз в рік - бачу таку картину. Я не знаю куди звертатися, подзвонив - дізнався номера. Виговорив всі гроші на одному телефоні і не побачив ніякого руху. Ось з цього я й роблю висновки. Якщо є пропозиції - як ще допомогти " уничтожить долбо&бов-бракуш" - розясніть. Діставати і різати тільки не пропонуйте. По перше я не маю човна, по друге - я через порізану сітку на ставку своє в лікарні відбув і зробив висновок, що для того мають бути спеціальні служби

Последний раз редактировалось OVOD_him; Сегодня в 11:49.
OVOD_him вне форума  
Старый Сегодня, 13:28   #3692
Veteran
Старшина 2 статьи

Цілком підтримую. Можливо в Чернівецькому рибному патрулі і порядні люди зібралися, але такой професії - порядна людина не існує. Судять по реальних результатах.
Veteran вне форума  
Ответ

Опции темы
Опции просмотра