Святослав Овчаренко

3 подписчика
151 / 0.05
Он с нами с 14.06.2011 г.

Пд. Буг. Полювання за головнем

Вступ

Вслід за вельмишановними Cooken і daiwer і я б хотів розказати трохи про рибалку на річці Пд. Буг. Не знаю чому, але в ході набору мого рибацького досвіду я все більше люблю ловити головня, напевно став більше подобатись підхід який більше характеризую полювання, а не рибну ловлю.

Все почалося з моїх перших рибалок на немісцевій річці Ірпінь і з часом вже дійшло до Пд.Буга, на який я хотів поїхати вже пару років, ну вийшло вирватися тільки в цьому. Завжди чарувала природа на цій прекрасній річці, її пороги, різноманітність флори і фауни ну і безпосереднє полювання, полювання за червоноперим хазяїном перекатів.

Рибалка

Моєю улюбленою порою року є пізня весна, коли природа оживає максимально і знаходження на природі приносить максимальне задоволення. Якраз на першу половину травня я і взяв собі відпустку.

В моїй компанії рибаків однодумців, з якими я постійно катаюсь на рибалки, знайшовся тільки один колега на цю пору, який якраз також взяв відпустку. Якщо чесно то це не зовсім збіг так як Саша є моїм найкращим другом і ми завчасно домовились поїхати на рибалку, на Пд. Буг. Рибалку запланували на 2 повні дні…вечір першого, повний день другого і ранок третього.
І от, в свято перемоги, 9 травня, ми ближче до обіду виїхали з рідного Гостомеля щоб під вечір бути на вибраних перекатах річки.

Доїхавши близько 6 години вечора ми як завжди, вже на місці, умудрились загрузнуть машиною, це вже стає традицією, ну довго ми не мучились і через хв 20 ми вже збиралися на рибалку.

Одягнувши заброди і склавши снасті ми пішли до першого перекату, який був зовсім не далеко до нашого місці базування. 

І нас одразу зачарувала ця швидка вода в ногах, різноманітність глибин і місць ловлі.

Риба почала одразу відгукуватись на наші воблерки і коливалки, ну то нереалізовані контакти, то просто досадні сходи не дали нам розловитися в перші хв 40 рибалки, хоча шансів у нас було не так і мало. Далі все стихло і за наступні 2 години були всього пару контактів і зловлений голавлик моїм другом, я ж залишився з носом в перший вечір.

Ранок 2-го дня почався з моєї соло рибалки, так як мій друг намочився майже на першому перекаті, підсковзнувшись на слизькому місці з течією, після чого пішов до бази сушитись і готувати сніданок.  Самому мені вдалося зловити окунька на коливалку і голавлика  грамів з 500-550 на мій улюблений l-minnow 33. І що цікаво, головень взяв на доволі спокійній течії без підводної аномалії, всі умовно перспективніші місця на перекатах, за валунами, на місцях кордону швидкої і повільної течії, місця із зворотною течією мовчали. Ну початок є і я пішов до бази снідати, а також готуватися до рибалки в обід.


Одразу скажу що обідня рибалка взагалі не вдалася, за пару годин пару зовсім не сміливих контактів, які ні до чого не призвели…потім був обід і вечірня рибалка.

Ввечері діло пішло краще, мною було зловлено пару голавликів 350-400 г, а також зароблені пару контактів сміливіших, які не реалізувалися. Тут же все було по класиці, риба була безпосередньо на перекаті і в кордонному місці зміни течії. Працювали все той же l-minnow 33 і класичний Chuby.

Цю вечірню рибалку ми закінчили трохи раніше, хотілося відпочити після дня бродіння і вже боліли ноги, які ми встигли добряче набити об каміння.

Рибалка в мого друга не складалася, тому він вирішив поспати вранці 3-го дня,в день від’їзду,  також він взявся скласти речі щоб в обід вирушити додому.

Я ж пішов, вже по знайомих місцях, в пошуках риби. За 3 години вранішньої рибалки я мав пару контактів з рибою, зловив на мікроколивалку зовсім маленького голавлика грамів на 100. І за 20 хв до того як мені треба було вже йти до машини я отримую таку клюваку, після якої я і досі задумуюсь що не так зробив, до чого не додивився що не зміг зловити того хазяїна перекату. За великим валуном, на відносно спокійній ділянці течії основного русла річки, у мене головень, я думаю далеко за 1 кг, відірвав коливалку SV Fishing, то був Panik 4.8 г в темно-оливковому кольорі. Удар був настільки сильним що після його риба показалась майже на поверхні і наступним, на багато слабкішим ривком  забрала мою приманку до себе додому, на глибокі ділянки перекату. В полярики було видно що головень був розміром з батон як по довжині, так і по ширині. Думаю каміння дали про себе знати постійним тертям з шнуром  і, як мені здається, для такого розміру риби у мене трошки був перетягнутий фрикціон.
Що до шнурка, то там у мене був №0.6 8-жильний Super PE від Sunline. Спінінг який використовував – Favorite Vizor 602 ul, яким я залишився дуже задоволений саме по головню. Котушка – Shimano Sustain 2500.

Висновки

  1. Відпочили дуже класно. Погода, тамтешня природа, відсутність сміття на річці і люди з якими нам прийшлося спілкуватись – все дуже сподобалось.
  2. Рибалка не зовсім сподобалась по кількості зловленої риби, ну тут далися взнаки досвід ловлі на цій річці, може не належна концентрація на контактах з рибою, може її не дуже висока активність.
  3. Того головня я запам’ятаю на довго. Думаю ще не раз буду згадувати що я не так тоді зробив.

На наступний рік, чи може навіть ще в цьому, по приїзду знову на ці казкові перекати постараємось бути більш сконцентрованими і підготовленими, і, надіємось, з рибою нам більше пощастить. Вибачаюся за помилки в тексті, без них важко.=)

Всім добра, миру і НХНЛ.

развернуть

Суб'єктивно про: Graphiteleader Tiro Nuovo GONTS-762L

Вступ

Так вже склалося, що з початку мого спінінгового шляху, я завжди любив відносно короткі, басового напрямку спінінги, якими з певним успіхом ловив останні 6 років.

Не скажу що даний типаж спінінгів мені не перестав подобатись, ну захотілося спробувати щось нове. В силу того, що останнім часом мені подобається ловити головня, а джиг все більше укорінюється в мені, я вирішив придбати щось універсальне під ці 2 напрямки.

Після перегляду десятків відео і перечитавши купу форумів я вирішив придбати собі Graphiteleader Tiro Nuovo 15-го року в тесті до 12 г.

 

Тактико-технічні характеристики

Бренд                        Graphiteleader

Серія                        Tiro Nuovo

Вага                         98 г

Довжина                      229 см

Кастинг                      1-12

Кількість секцій               2

Клас                        Light

Стрій                        Fast

 

Дизайн

На рахунок дизайна можна говорити довго. Як на мене дуже гарний жовто-гарячий колір, з яким класичний чорний дуже круто і багато виглядає. Котушкотримач Fuji нової концепції, заднього типу, дуже зручний і якісний. Колечки тієї ж японської фірми KR-концепції зі вставками Torzite, оправа титан. Торзайти, на скільки я знаю, не стоять на 2-ох найбільших колечках що зменшило ціну комплекта. Зауважу що розмір всіх колечок відносно великий, в морозну погоду це беззаперечний плюс. На бланку красується напис Made in Japan. Вцілову зовнішність спінінга дуже достойна.

 

Комплект

Як на мене ідеальним варіантом по котушці, для данного спінінга, буде шимановський 2500, ну або дайвовський 2000-2500. Я особисто використовую Shimano Sustain 2500. Плетений шнур найкраще підійде в діаметрах 0.4-0.6 по Японії. Вага котушки, я думаю, повинна бути в межах 190-220, ну це дуже суб’єктивно.

 

Стрій

В специфікаї спінінг позиціонує себе як джиг, ул-універсал і з цим можна повністю погодитись. Виробник зазначив стрій даного спінінга як Fast, з цим також сперечатись не буду. Ну в той же час сам бланк доволі живий, не жорсткий, я б сказав ідеальний універсальний спінінг під всі приманки.

 

Робота

Джиг

Як і старіша Тіро, нова в першу чергу джигова палка. Джигова в класичному розумінні цього стилю ловлі, для викорчовування судака з-під коряги може не накраще підійде, ну для ловлі щуки і окуня класичними джиговими приманками дуже підходящий інструмент. Реальний тест дуже наближений до того що написаний на бланку, я 2-ма грамами на 0.4 шнуру ловив із всим задоволенням, хоча і з відносно ближньої дистанції (до 10-15 м). Верхній кордон по комфортності я б зазначив в 10 г плюс приманка 3-4 дюйми. Окунь літнього розміру спінінг не зливає, в той часі щуку на 2 кг абсолютно комфортно «в’яже».

Коливалки/кренки

Поки не практикував ловлю данним спінінгом на коливалки і кренки, ну можу сказати з впевненістю що він підійде дуже добре. Типаж спінінга аж кричить спробувати його при ловлі головня на мікроколивалки від 2 г і на відповідні воблери. Довжина в 229 см особливо не дозволить ловити в густих чагарниках, ну на відносно чистих місцях Тіро буде одним з найкращих варіантів для ловлі головня і не великого жереха з язем.

Воблери

Так вже вийшло, що я найбільше люблю ловити воблерами методом твічинг. Останні років 5 упирався в цю ловлю, ну от настав час якщо не змінити приорітети, то просто спробувати себе в чомусь іншому. Враховуючи ріст і стрій спінінга вважати його твічинговим язик не повернеться. Комфортно ловити можна Ріджом 70, Реаліс Мінноу 80, Орбіт 65, більші воблера спінінг вже буде занадто повільно зривати з статичного положення, при твічингу.

 

Висновок

Данний спінінг найкраще підійде на роль класичного універсала з наголосом до джигу і ловлі на коливалки/кренки. Також дуже підкупляє робота по низах при ловлі на джиг, такий собі лайт з функцією ультралайту. Зовнішній вигляд у данного спінінга на найвищому рівні що обов’язково сподобається спінінговим естетам. Мені Тіро Нуово дуже сподобався, думаю найближчим часом він мені ще більше припаде до душі.

Всім добра, миру і НХНЛ.

 

развернуть

Суб'єктивно про: Graphiteleader Veloce GLVS-642L

 Вступ

Минулого року, десь в серпні спіймав я себе на думці, що хочу новий спінінг...щось басове, вже не поганої якості і яке буде відповідати моїм критеріям, а саме добре працювати при твічингу мінох до 5-6 г і в той же час хотів щось не погане в джиговому розумінні. Як варіант були ті ж Corkish, Corzza, Bosco, Vigore, Legende Elite і т.д. Одні були занадто дорогими, інші не підходили з якихось конструктивних особливостей, деякі просто не подобались...і от на одній з барахолок я зустрів Graphiteleader Veloce. Швидко почав моніторити про даний девайс, ну інформації не так і багато було. Ціна була доволі солодка да і з того що я прочитав зрозумів, що спінінг мені повинен сподобатись. От тепер, після 8 місяців експлуатації, після рибалок 30 з ним, хотів би дещо розповісти про його, суб'єктивно звичано.

                                                                                                 

Тактико-технічні характеристики

Бренд  Graphiteleader
Серія (Graphiteleader) Veloce
Вага спінінга, гр. 98
Довжина бланка, см. 194
Кастинг, гр. 0,8-7
Довжина при перевезенні, см. 100
Кількість секцій 2
Клас спінінга Light

Стрій

Extra-fast

 

Дизайн

Про дизайн особливо говорити нічого. Дуже практичний, не розцяцькований спінінг з чорною, рознесенною ручкою з матеріалу EVA. Є не великі коричневі вставки. Котушкотримач має задню гайку ну проблем з ним немає, не відкручується. Колечки, до речі, як і котушкотримач японської фірми FUGI. Концепція колечок не нова, але матеріал виготовлення титан. Тюльпан ''правильної'' форми, тобто захищає від захльостів. На бланку Хук кіпера немає, що притаманно спінінгам вищої цінової категорії, я сві установив собі сам.

Ще дуже приємний факт, спінінг виготовлений в Японії.

 

Комплект 

Я даний спінінг використовую з котушкою Shimano Rarenium CI4 3000 FA. Тобто вага котушки рівно 200 г, при цьому діаметр шпулі доволі не малий в силу типорозміру. Спінінг балансує дуже добре, вхідне кільце велике, так як спінінг басовий, тому і розмір шпулі, для його повинен бути: у Шимано 2500-3000, у Дайви 2000-2500. 

 

Шнур використовую 0.6 по Японї, ну, на мою думку, оптимально буде використовувати в рамках 0.4-0.8. 

Стрій

Одна з конструктивних особливостей Велоса. Я б сказав що спінінг дуже злий як для свого тесту. Бланк сухий і жорсткий, коли попадаються маленькі окуньки навіть може зливати рибу. Викорбник оцінює сам стрій як Extra fast і, я думаю, з цим можна погодитись. Хіба що може щось середнє між просто Fast і Extra fast. Ну слід враховувати що жорсткість просто надзвичайна, такий собі кий для більярду.

Що тут можна сказати, спінінг реально твічевий.

 

Робота 

Твіч:

Дуже класна твічева палка для воблерків в тестовому діапазоні 2-6 г. Ну при бажанні можна трохи щось і більше протвічити, у моєму випадку це були Тіні мегалон, Л-міноу 66, Сміт Джиб. Палка реально дуже підходить під даний вид анімації і для любителів твічингу підійде дуже добре. Кидає 2-ох грамові воблерки класно, ну буває трохи жорстким для саме таких міні воблерків. У верхньому діапазоні просто шикарний.

Джиг:

Хоч палка далеко і не джигова, ну в силу своєї сухості дуже дзвінка. По спінінгу на багато легше контролювати приманку саме тактильно, а не через кінчик. При не повністю замуленому дні, 3 г на чебурашці, з приманкою 2 дюйми відчуваю падіння в руку. Ну це не при великому вітрі звичайно. При піщаному дні дотик при падінні просто з віддачею в мозок, це з тими ж 3 г. Максимальна вага вухатого що кидав була 7 г плюс три дюйми Свінг Імпакт.

З залізом даний спін не використовував так як він точно не для цього конструювався і виготовлявся.

Кидає спінінг, при своєму скромному рості, також дуже добре, плюс можна і вкластися в кидок силою так як спінінг із запасом міцності.


Висновок

З покупкою даного спінінга отримав те що мені потрібно. Реально дуже якісний спінінг під 60 % твіч, 40 % джиг. Особливих трофеїв я на його не ловив, ну окунці до 500 г і щучки до 1 кг влітали. Хоч і японського виробництва, ну палка вийшла по духу більше до американця...потужна, не примхлива. Якість складання спінінга просто на вищому рівні. Мені б ще його ручку в корковому виконанні, я б його напевно ніколи не продав, ну це вже суб'єктивно моя примха.

Ну от такий вийшов відгук на даний спінінг. За помилки вибачаюсь, якість фото також не завжди така як потрібна ну, ставив ставку саме на описі робочих характеристик.

Всім добра і НХНЛ.

 

развернуть

Класика від Yo-Zuri, або L-minnow-вистий воблер

Вітаю всіх рибаків, а в особливості спінінгістів. На вулиці вже випав сніг, температура нище нуля, тому я вирішив згадати своїх найкращих бійців 2014 року. Про одного з них цей блог. Всі його добре знають, комусь він дуже подобається, комусь просто звичайний робочий воблер… ну, напевно, ніхто не скаже що, він не ловить і взагалі поганий воблер.  Мова йде про You-Zuri  L-minnow  F198. Про одного з них я і розповім. Звичайно, про дану приманку вже писано переписано….ну все ж таки, якусь частинку в його карму спробую внести і я…почну:

Основні технічні характеристики:

Модель: F198

Довжина: 33 мм

Вага: 3,5 г

Колір: м37

Всі воблери  You-Zuri  L-minnow серій 33, 44, 66 мм виконані в тонучому варіанті.

Придбав я цей воблер ще на весні минулого року. Я хотів 44-го, ну друг зміг знайти тільки 33-го в потрібному кольорі (м37). Спочатку у мене було мало надій на його, через те, напевно, за весь 2013 рік він і не зловив у мене жодного хвоста. Ну тут прийшла весна 2014-го і я його відкрив по-новому, з новим, абсолютно невідомим для себе потенціалом. Да що тут сказати, за 2014 рік я на L-minnow 33 зловив порядка 5-ти десятків щук і 2-ох десятків окунів. Розміри риби , звичайно не було астрономічними, ну за кіло щуки попадалися і окуні грам до 200-300. Працював він у мене краще на малих річках з глибиною у місці ловлі 1-1,5 м, а місцями і менше.

Ловилися не тільки риби, а й земноводні.:)

Про проводку можна багато говорити, ну по моїй практиці найкращими були рівномірна проводка проти течії з мінімальною швидкістю і доволі м’який твіч з паузами до 3 с. Цікаво що жодної риби на річці я так і не спіймав на його за течією, всі були проти.

Що стосується закиду його то тут також все нормально.  При вазі в 3,5 грами я його закидав на достатню дальність, по моєму дальноміру, метрів так на 20-25. І це при тому, що я, в більшості своїх рибалок ловив з комплектом Kingfisher Miracle 198-Ryobi Exia 2000- Sunline Super PE 10lb, які, по своєму виконанні є доволі грубими снастями.

Ще чим мені сподобався цей воблерок, дак це стабільною грою на максимально повільній проводці, а також коли течія була дуже сильною і приходилося його вести проти неї, ніяких натяків на виліт з товщі води не було, що дуже сподобалося. Не даром його так люблять знавці ловлі головня, чи тієї ж самої форелі.

Підійдемо до головного по даному воблеру:

Плюси: як на мене, їх дуже багато, насамперед- це його гра на різних проводках, далність польоту, не погані кольори в палітрі від You-Zuri, демократична ціна і звичайно ж уловистість.

Мінуси: погана  якість лака і фарби на йому і не дуже якісні трійники.

Для мене цей воблер став просто культовим, тим, на якого я найбільше спіймав риби, а отже, напевно, і найулюбленішим.

Може ще пару блогів напишу по улюблених приманках і снастях до весни, поки немає можливості прогулятися по улюблених місцях зі спінінгом, якщо ви, звісно, не проти.

Всіх «пінгвінів» вітаю з приходом їх часу, ну а нам, любителям рідкої води, головне терпіння.

НХНЛ, з повагою, Святослав.

развернуть

р. Ірпінь. Спінінговий відпочинок.

                                          Вступ

   Доброго дня всім правильним рибакам. Сьогодні хочу розповісти про рибалку на головній водній артерії приірпіння, а саме одноіменній річці Ірпінь. Останнім часом на форумі РибКома з*явилися питання про її придатність для нашої улюбленої справи…ловити рибу, в особливості хижу рибу. От я і вирішив особисто перевірити наявність щуки, голавля, окуня у тутешніх водах.

 

   Час на рибалку виділив на вечір четверга, 8-го травня. Подзвонивши своїм напарникам по ремеслу виявив, що всі зайняті і не складуть мені компанію. Трохи розчарувавшись, я взяв свого залізного коня, склав портфель з різними причандаллями, взяв тільки один спінінг(з розрахунком на щуку і голавля) і поїхав на рибалку. Прибувши на місце зрозумів, що саме перебування на річці вже мені приносить задоволення. Крони дерев, які схилилися  над водою, стовбури дерев, які проглядаються з води, весняне сонечко- все це дуже надихало.

  Одразу скажу, що так як я заклятий воблероман, то рибалив тільки на воблери, ну взагалі то це й логічно, так як розраховував на щуку і голавля. Одразу зауважу про екземпляри на які ловив: Yo-Zuri L-Minnow 33,44; Pontoon 21 Greedy Guts 55, Pontoon 21 Crackjack 58, Jackall Tiny Fry 50, Strike Pro Baby Pro.

  І ось, перший в бій полетів нещодавно куплений у колеги з Ужгорода, Грідік…рівномірна проводка- нічого, стоп н гоу- нічого, твіч- нічого, ну я і не розчарувався, так як на щось неймовірне з кльовом не розраховував. Далі, почав методично обловлювати місця вниз за течією, і ось, на одному з таких сідає окунчик за край трійника. Я вже зрадів- розловився. На даному місці більше кльову не було, тому я пішов далі.

Прочісуючи місця ніякого результату не мав і тут, трапляється мені місце, з стовбуром посередині русла і з не великою заплавою з протилежного берега. І ось вже маю ще одного окуня на стоп н гоу, а потім ще одного.

Мій настрій швидко піднявся і я вже повністю був задоволеним цим не великим уловом. Далі прочісував місця з піщаними берегами, залазив у чащу кленів- результату це не пренесло.

 

І от, на останньому вниз по руслу місці вирішую вертатися назад, і заодно перевірити найперспективніші сьогодні місця. Багато розповідати не буду, а опишу тільки випадок за поваленим деревом на піщаному пляжі глибиною 40-50 см. Веду я свого цьогорічного улюбленця Л-Міноу 33 по краю цього ж таки пляжу і тут бачу, до його щось не маленьке пливе, приглянувшись- розпізнав, голавль розміром з батон підплив, роздивився воблер, стукнув своїм писком його і розвернувшись зник.

Скільки я не пробував його доловити- не увінчався успіхом.На думці про цього червоноперого красеня я зібрався, і поїхав додому. 

 

                                           Висновок

  Не дивлячись на всю скептику мою, да і інших рибаків про відсутність риби в Ірпені можу сказати, що вона є, ну не стільки як хотілося б. Хотів зловити щуку і голавля, а спіймав окуня, тому, я думаю, колеги з мдж можуть випробувати свої сили на Ірпені. Я ж своїх, яких спіймав, після фотосесії одразу безжально топив.Також бачив представника місцевої фауни- бобра, який ще не в темну пору доби спокійно плавав під деревом. Вибачаюся за якісь фото бобра- дуже вже далеко було, якості зуму не вистачало.

А я буду думати, як впіймати того лобатого, червоноперого красеня вагою з кілограм, який не піддався мені на данній рибалці.

    Закінчуючи, хочу сказати що всю рибалку я спілкувався з однією, світлоголовою дівчиною, з якою ми дискусували на риболовні теми і не тільки. Скажу, що навіть з молодого покоління прекрасної статі, яких, здавалося б, не цікавить щуки, окуні, соми й судаки, ростуть такі рибачки, які вже і соми на пів лодки ловили і судака на КВХ середнім і важким джигом піднімали…=)

    Всіх правильних рибаків і рибачок зі святом Перемоги і НХНЛ.

                                                           З повагою, Слава.

 

развернуть

Непередбачувані місця ловлі, або рибалка імені YO-ZURІ L-Minnow.

   Хочу розповісти про серію рибалок, на яких я був впродовж останнього тижня. Місце ловлі- не велика річка шириною 3-5 м за метрів 700 від мого дому, яку я ніколи не сприймав як перспективне місце. Ну ось, після того, як зима почала втрачати свої позиції і деякі річки почали оживати вирішив збити оскому і відвідати дану річку і просто повмокати приманки, на нічого більше я не розраховував.

   Перші проводки на водоймі ніякого результата не принесли і ось десь на 10 проводці сідає щупак грам на 500. Я і мій напарник мали приблизно такий погляд 0_о.

Впродовж наступної години ми полоскали свої вобл ери, силіконові приманки, вертушки, що принесло мені ще одну щучку трошки меншу ніж першу

   Наголошу, що обидві сіли на  YO-ZURІ L-Minnow 33 в кольорі М37. З двох зловлених одну забрав через порвані жабра, які, на мій погляд, не дали б їй можливість жити.

   Наступного дня після навчання вирішив ще раз сходити на рибалку. На дворі була дуже гарна погода: світило сонце, майже не було вітру. Одразу почав ловити на мікровоблери  так як минулого разу один з них зробив всю рибалку. Пополоскавши для розвідки воблери типу Aiko Humbug Minnow, Strike Pro Baby Pro, Pontoon 21 CrackJack зрозумів, що сенсу у цьому немає і поставив все ж той L-Minnow і пішло поїхало, почалися покльовкі і була зловлена риба.

   Про мої успіхи розповів друзям і вже наступного разу ми поїхали вже втрьох.  А саме: я,  Илья777 і Богдан Чигрин. І цього разу все відбулося як гадалося, все той же Л-Міноу робив свою справу, ну крім його ще працювала вертушка  від Мепс, на які ловить Богдан. Ну під вечір клювати перестало і ми вирішили їхати додому. Всіх шнурків відпустили.

   Через доволі непоганий кльов я вирішив і наступного дня сходити на вже обловлені місця. Взяли сала, цибулі, чорного хліба і пішли так би мовити не то на рибалку, ні то просто посидіти біля костра. Перша година перебування на водоймі нічого не принесла і от, мій товариш дає мені 10 хв і ми йдем смажити сало. Я не довго думаючи ставлю все того ж Л- Міноу і на 3 чи 4 проводці, на хаотичному твічі ловлю не поганий екземпляр. Зрозумівши, що дана щука з ікрою, відпускаю, з надією що через років 2, а то і більше, ще зловлю її дітей, які вже будуть такого ж розміру як і їх мама. На цьому наша рибалка закінчилася і ми пішли смажити сальце.

   Після того ще раз пробував ловити на моїй річечці, ну це ніякого результату не принесло. А чоловік, який живе за 200 метрів від моїх рибацьких грядок розповів, що вночі навідуються бракон*єри з еклетровудками. Осмисливши сказане я в умі сказав пару не добрих слів в сторону їх і більше дані місця не відвідував.=(

  Всім НХНЧ і по менше у ваших краях бракон*єрів.

                                                        З поповагою, Слава.

развернуть

Спінінгова рибалка, або просто класно проведений час

Вітаю всіх шанувальників спінінга. Хочу розповісти про про хорошу рибалку, яка відбулася на минулих вихідних.

Готувалися до неї ще за тиждень, думали стратегію, так як на лодці у нас не так часто виходить порибалити, частіше всежтаки з берега. І за 2 дні до події Х дзвонить старий друг із запрошенням на день народження(п*ятниця). А в суботу планувався сам виїзд.

Не можна ж відмовити другу з яким знайомий 18 років, а разом з ти і в голові прокручую думку: «труба рибалці…»!=)

Короче, відгуляли день народження на славу, в суботу в 7.00, перед рибалкою встав з квадратною головою і з бажанням тільки одного- мінералки!=)

Ну бажання порибалити взяло своє і я піднявши свою стокілограмову голову(мені тоді так здавалося) пішов збиратися.  Далі були бутерброди, чай…., короче як у всіх.

В 7.40 колеги вже були біля мене. Бажана водойма знаходиться за кілометрів 5 від мого дому, тому дорога багато часу не зайнала.

Приїхавши на місце ловлі, накачали лодку, установили ехолот і в бій.

Одразу ж пішли на найперспективніше місце. Уявляло воно собою широке плесо, в яке впадала не величка річка, також там росли вже посохші в теперішню пору лілії.

Коли майже підплили туди якийсь колега-рибак попросив визволити його 2 воблери з сітки, яка знаходилася якраз поперек заданого плеса.

Хвилин 10 ми виплутували воблери однодумця з сіток і разом з тим витягнули дане знаряддя лову на берег…задовбали бракон*єри…=( Визволеними воблерами були Usami Kumo і ZipBaits Orbit 110.

Попрацювавши рятувальниками і після висловленої вдячності рибалки, ми попливли на місце, де помітно хижак бив якусь білу рибу. Пришвартувавшись до поваленого дерева почали ловити.

У нас в команді було 3 чоловіка і всі ловили на найрідніший для кожного вид спінінгової ловлі. Я- воблери, Илья777- мікроджиг, Богдан Чигрин- вертушки.

Перші півгодини особливого результату не принесли, лише наш знавець мдж підняв кілька маленьких матросиків, які одразу ж були випущені в рідну стихію.

Потім ми плавали по всьому озері, змінювали приманки, пробували ловити на різних глибинах- нічого хорошого з цього не вийшло.

І подумавши пішли на наше плесо знову, і як виявилося ми не прогадали.

Вже за перший десяток проводок кожного зрозуміли що риба є….і потихеньку клює.

Спочатку Ілля спіймав пристойного окуня грам так на 250, потім Богдан на вертушку від Мепс ще одного матроса на 150-200.

Апогеєм для мене стала покльовка на Squad Minnow 80 в кольорі mat tiger. З моїм доволі не слабеньким Miracle від Kingfisher боротьба довго не тривала і в лодці вже лежала щука на 1,5 кг. Мій настрій піднявся.=) Хоч, як потім виявилося для мене це була перша і остання рибина.

Потім Богдан ще спіймав штук 5 окунців грам по 50, які негайно були випущені, в цей час і Ілля не відставав, потихеньку потягуючи все ж  тих окуневих недомірків.

Вже десь в 12 годин Ілля на свій Blu Bird з тестом 1-7 г спіймав щучку десь на кілограм, яка для його в цьому році була перша на УЛ не враховуючи шнурків, яких він частенько піднімав.

Оглянувшись на годинник зрозуміли, що пора їхати додому, так як у кожного вдома були справи.

Швидко склалися, помили лодку і поїхали по домах.

За те що Богдан взяв лодку я нагородив його своїм трофеєм, так як у мене в холодильнику риба ще є, а йому треба було ж щось вдома показати.

Як висновок, всі добре провели час, всі задоволені.

І Вам, я бажаю завжди бути з рибою і добре проводити час. З повагою, Слава!

развернуть

Те що не потрвпило до жодного блогу!

Всего 11 картинок

З рибалок 2012!

Судачок і щупачок...=)

Добрий день, всім любителям рибалки, сьогодні хочу розповісти про дві рибалки, які були проведені під знаком спінінга.!

Все почалося з того, що десь у 8 годин вечора мій друг подзвонив мені і запросмв з*їздити і просто покидати спінінг на місцевий зариблений ставок...так би мовити щоб просто прогулятися на природі...і відповідь від мене пролунало беззаперечне *ТАК*...!

Приїхали ми десь у 20.30, спробували ловити на все що тільки було у ящику з приманками...джиг, різноманітний метал у вигляді вертушок і т.д і не полінились і воблерами трохи покидатися...=) А все ніяк не брало і от, десь вже у 22.00 судак нагадав що він всетаки нічна риба і мій друг спіймав ось такого *гіганта*...=) Цього агапа відпустили, шкода такого маленького, хай пливе собі...До речі, взяв він на джиг.

 Наступного дня вирішили спробувати сходити на місцеву річку Ірпінь і ще там спробувати щастя...дорогою нас зустріли..=)

 

Дуже приємно було зустріти таких представників фауни, ще не всіх постріляли!

 

Все почалося просто з блукання по річці в пошуках хоч якихось місць де можна було б хоча б закинути!

Всетаки вниз по течії знайшли 4 місця, десь з півкілометра одне від одного...

Почали з останнього, яке було найдалі від дому, закидали, пробували на вертушки, плаваючі воблери, на YO-ZURI L-Minnow жовтого з чорною спиною кольору у мене відбувся удар чогось невеликого(грам 300-400, більш всього що щука або голавль), але через відсутність належного досвіду я її не встиг реалізувати!=(

Потім пішли розловлювати місце №2, на першій же проводці вищезазначеного воблера я відчув удар і підсікнув, на двох трійниках міцно висіла ось така щучка, чи доцільніше назвати просто щупачком...=) Хочу сказати, що і цей екземпляр був випущений ц рідку стихію з надією що десь через рік він знову попадеться нам...!

Подальші місця №3 і 4 нічим особливим не запам*яталися, тільки за одним з воблерів до мене сантиметрів на 40 до ніг приплила ЩУКА десь такого розміру як на фото і дорогою назад зустріли рибака, який двома вудками по 1.5м ловив на течії плотву!

Зфотографувалися з другом на пам*ять...

Дорогою назад затали ось такий захід сонця і вже місяць над нашим тутешнім заводом-гігантом ВАТ Ветропак..!

 І на кінець хочу звернутися до фахівців такої справи як ловля на спінінг...

Ми намагалися пробувати ловити на все, але я хочу у Вас запитати, на що, на вашу думку повинно всетаки брати...у трьох словах опишу річку..

Ширина самого русла десь 3-4м, глибина восновному десь 0,8-1,2м, доволі не мало рослинності, дно восновному замулене гумусом, але частенько попадаються піщані *галявини*, течія річки середня, десь 3 км за год...

Прошу у кого є час і настрій щось підсказати по наживкам, а у кого немає і так дякую за час, який ви потратили на пррочитання цього блогу...

Всім щасти і НХНЧ...!=) 

развернуть

Півфінал Ліги Чемпіонів і його наслідки...=)

Сьогодні хочу розповісти про рибалку яка вийшла спонтанно, просто з поганого настрою...

Я є фанатом футболу, а особливу видовищного, через те, з 6 років болію за Барселону, ще з того самого пам*ятного для українського футболу поєдинку між Динамо і Барселоною...хоч я і болію за наших, ну той футбол який показувала Барса мені одразу запам*ятався і я став ярим фанатом цього клубу...на все життя не забуду таких легенд як Рівалдо, Роналдо, Роналдінйо...особливо остання Р(яка і досі є моїм улюбленим футболістом, хоч вже і не показує той футбол що колись)...!

Так от, після того як Барса мала купу моментів за 2 матчі і так і не пробилася у фінал я ДУЖЕ впав духом і вирішив наступного дня поїхати на рибалку, тим більше, що мене запрошував друг на платний ставок, де у його  абонимент...місце це селище Гостомель, Кімерка...нижній ставок під дорогою...а друга звати Ілля, на сайті Илья777..!

Наступного дня, мій настрій трохи піднявся, хоч і всеодно ніяк не міг забути півфінальний матч, от я в годин 4 вечора виїхав, після 20-ти хвилиної дороги на велосипеді ми знайшли місце і сіли...підкормили і почали чекати таких бажаних колихань поплавка...

На цьому ставку саме у той момент краще клювало під берегом на звичайну махову вудочку...

За 3.5 години клювало разів 10 і я витягнув 8 екземплярів серед яких були:

 один такий коропець...

 і 7 карасиків...на фото найбільший з них, як на мене досить не поганий...=)

А весь мій улов за той день виглядаав так...

Всім вдалої рибалки і хорошого настрою...!=)

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!