Весняна форель – до побачення!

Вчора відбувся другий весняний турнір, де головним призом був кубок L.Baits Trout Cup 2017. Цього разу він символізував закриття весняного форелевого сезону в нашому клубі і зібрав ще більше учасників. Змагання були цікаві та напружені, тому вирішив написати невеликий звіт. Також можна подивитись відео з першого турніру, де ми розіграли призовий фонд у 27000 гривень - це реально було круто!

Варто визнати, що AREA FISHING в Україні розвивається шаленими темпами. Вже стала традиційною Troutmania, майже кожна достойна форелева водойма намагається проводити свої власні змагання залучаючи спортсменів та усіх бажаючих любителів. Наш клуб теж не став винятком з правил, більше того: ми першими ввели традицію на ловлю річкових монстрів – маточної форелі вагою 3-4-5 кг!

На старт змагань 23 квітня вийшло 36 учасників, тобто на третину більше, ніж брало участь у першому турнірі.

Це безумовно нас, як організаторів, порадувало, адже ми спеціально зробили вхід на змагання не дуже дорогим – всього 500 грн. Власне і змагання були не офіційними рейтинговими, а більше схожими на фестиваль. Цього разу ми рибу виловлювали до садків, однак напруги змагань це не зняло, бо кожен хвіст був на вагу золота. Чемпіонського золота!

Форель, як завжди, здивувала. Ще кілька днів тому апетит у неї був шалений: спортсмени, які приїжджали до нас на тренування, шукали приманки на які вона не клює – щоб виключити їх з арсеналу. Однак на змаганнях знову довелось підбирати «ключик» і шукати саме ті самі приманки, які її спокусять на атаку. Можливою причиною могла бути різка зміна погоди, за день до змагань був шалений шторм на Дніпрі, тому вода на каналі була дуже мутна.

Та й скачок тиску і температурного режиму теж був. Але на те він і спорт, щоб змагатись на високих оборотах!

24 апреля 2017, 18:31
2866
191
 
24 апреля 2017, 19:50
Молодці!
Так тримати!
Дюже радий за вас...
24 апреля 2017, 22:08
тримаємо марку!