Старый 09.05.2017, 00:39   #211
IV-BU
Капитан 1-го ранга

Цитата:
Сообщение от Забр Посмотреть сообщение
Что бы как при совке ?
Так! Причем тут совок?
IV-BU вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.05.2017, 00:41   #212
sershyalta
Адмирал

Цитата:
Сообщение от IV-BU Посмотреть сообщение
Право вибору, є ПРАВО ВИБОРУ і я розуміючи, що більшість орендованих водоймів не варті тієї цени яку на них гилять я на них не заморочуюсь і вибираю природні водойми))) Хоча може ще тут і грає роль моє місце проживання...
Іване,при всій повазі до концерну "VW",я теж,наприклад не зовсім розумію,чому "Вейрон"(Бугатті) коштує більше мільйона євро.
Тому-іздяю на "Шарані" від того ж концерну,тіко з шильдиком іншим-"VW".
Без прив'язки до місця проживання.
При цьому-поважаю вибір тих,хто за кермом "Бугатті".
Якось так...
sershyalta вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.05.2017, 00:44   #213
IV-BU
Капитан 1-го ранга

Цитата:
Сообщение от sershyalta Посмотреть сообщение
Іване,при всій повазі до концерну "VW",я теж,наприклад не зовсім розумію,чому "Вейрон"(Бугатті) коштує більше мільйона євро.
Тому-іздяю на "Шарані" від того ж концерну,тіко з шильдиком іншим-"VW".
Без прив'язки до місця проживання.
При цьому-поважаю вибір тих,хто за кермом "Бугатті".
Якось так...
Говоримо то про одне і теж))
IV-BU вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.05.2017, 00:47   #214
Забр
Адмирал флота

Цитата:
Может быть!
Не может быть, а точно. Я тоже люблю на дикарях ловить, но не на ставках, а реках и водохранилищах, но на ставках есть свой колорит, особенно летом в жару, когда в лодке мозги закипают, а на ставочке тенёк, прохлада. Я по хищнику не береговой рыбак, но по карпу на платниках люблю половить, сазан конечно интереснее, но это нужно переться за полсвета или ловить так, что даже пукнуть громко нельзя )) по этому выбор за платниками. Платник платнику рознь, так же как и арендаторы разные. Одни порядочные, другие барыги. Но я за здравомыслящих. Человек понимает, во что ему обходится содержание ставка и рыба и ставит свою цену исходя из реалий. Там, где рыба ловится, как бешанная, там и цена соответствующая. Рыба может быть дрянь, но клюёт, а пиплу этого достаточно. Мне больше по душе одна поклёвка в день, но хорошей рыбки, такой, что бы рука устала морить. Там цена соответствующая, и ездит людей мало, потому, что клёва как из пулемёта нет, это и хорошо.
Забр вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.05.2017, 00:47   #215
Забр
Адмирал флота

Цитата:
Так! Причем тут совок?
Кругом халява, кроме запрещённых конечно, типа обкомовских.
Ну, Вы в курсе.
Забр вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.05.2017, 00:49   #216
sershyalta
Адмирал

Цитата:
Говоримо то про одне і теж))
Стопудово!
Тіко,в цьому випадку, виходить,шо трохи по-різному розуміємо одні й ті ж речі.
Чому-"У кожного-своя доля і-свій шлях широкий".
Мабуть-Григорович таки правий був...
sershyalta вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.06.2017, 19:06   #217
MrShadowIV
Контр-адмирал

Откуда: Украина, Киевская область, Бородянский район, Бородянка

Ну от трошки вивчивши проблему з середини тепер можу предметно поговорити про ціни на платних водоймах.

І так громадою села було вирішено взяти місцевий ставок на утримання і розводити там рибу для того щоб було куди піти спокійно половити , так щоб клювало. В члени спілки з села та сусідніх вступило 130 чоловік, хоча бажаючих уже набагато більше. На зборах було вирішено що кожен платить в місяць 50 гр внесків і за риболовлю 20 гр за половину дня( ловим тільки по вихідних та святкових). шляхом математичних розрахунків маємо внесків за рік 78000 плюс 105000 за риболовлю, виходячи з того що в 2017році 105 вихідних і в середньому на вихідні на ставку буває 50 чоловік . Хоча чесно кажучи їх більше. І так ,183000 за рік маємо. Рибу в минулому році брали коропа від 500 до 3кг по 30 гр, карася від 500 до 700гр по 16гр. При цьому кожен за день риболовлі може взяти додому два коропа від одного до трьох кілограм або 5кг карася. Всі коропи менше кіла і більше 3 у воду. Також маєм охорону 4 чоловіки що отримують зарплату , невелику але все одно то трата наших грошей. З урахуванням що ставок має 4-4.5 га. нам з головою хватає тієї риби всі задоволені, кожного року вкидаєм по 2-3 тони. Кошти навіть залишаються , купили охороні ПНБ щоб вночі ганяли злодіїв., Вапно , корма , паливо для прибирання та вивозу сміття , косіння і тд.

Тепер можна порахувати чи адекватна ціна платної водойми якщо орендар просить за день у середньому 300 гривень і нормує вилов по 3кг , а надлишки продає по 60-70гривень. Беремо у середньому 10 чоловік у день і маємо 1095000 гивень
Так що хай кожен сам вирішує який бідний і нещасний орендар і як скрутно живеться йому на білому світі. Ще небачив ні однго арендаря щоб не їздив на Прадо. Ось така ...... малята)))))))))).
MrShadowIV вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра