Старый 01.07.2010, 17:16   #21
Serg Admin
Капитан

Цитата:
Сообщение от tetris Посмотреть сообщение
Звісно не будете, так як ви з інтервалом в півроку блог пишете:)
Є інші люди, котрі пишуть часто, але в ТОПі їх немає
Я во второй раз прошу вас указать этих людей.
Serg Admin вне форума  
Старый 01.07.2010, 17:56   #22
tetris
Матрос

Цитата:
Сообщение от Serg Admin Посмотреть сообщение
2. Система работает правильно. Складывать и умножать бесполезно. Алгоритм работает правильно и он прежде всего отталкивается от интересности написанного.
Скажіть алгоритм, як він може відштовхуватися від цікавості написаного? по чому, кількістю літер, фото?
tetris вне форума  
Старый 01.07.2010, 18:02   #23
Serg Admin
Капитан

Цитата:
Скажіть алгоритм, як він може відштовхуватися від цікавості написаного? по чому, кількістю літер, фото?
Я не буду раскрывать алгоритм, дабы не было манипуляций. Алгоритм автоматический.

Интерестность можно вычислить очень просто. Поверьте искусственный интелект ушел гораздо дальше :)

Еще раз повторюсь, баллы начисляются от интересности блогов. Это и время проведенное пользователями на странице, и колличество комментов, и оценки, и возвраты для прочтения обсуждений, и повторные комментарии. Все вместе это дает, на наш взгляд, очень правильную картину.

PS Кстати, открывать на долго свою же страницу и тупо листать ее и постить в ней комменты на каждый коммент других людей - ничего не дает. Не пытайтесь накручивать.

Я В ТРЕТИЙ РАЗ прошу указать людей, которые по вашему мнению достойны большего. Я проверю правильность работы.
Serg Admin вне форума  
Старый 01.07.2010, 18:20   #24
tetris
Матрос

Цитата:
Я не буду раскрывать алгоритм, дабы не было манипуляций. Алгоритм автоматический.
Якщо ви кажете шо інтелект уйшов далеко, то все одно маніпуляції зведуться нанівець, зато всі будуть знати як працює схема.
Цитата:
PS Кстати, открывать на долго свою же страницу и тупо листать ее и постить в ней комменты на каждый коммент других людей - ничего не дает. Не пытайтесь накручивать.
Це натік конкретно в мою адресу?
Цитата:
Я В ТРЕТИЙ РАЗ прошу указать людей, которые по вашему мнению достойны большего.
Всіх продивитися не можу, так як я не на курорті. Якщо взяти виборочно, тих що я дивився, то наприклад Панюта. (і то, це моє Виключно ІМХО!
А якщо Ви дійсно хочете провірити це все, то чому накприклад не зробити якусь голосовалку, ну наприклад взяти ТОП 50 перших блогеррів, і хай люди проголосують, і тоді можете звірити з Вашим алгоритмом, це все ще раз повторююсь моє ІМХО.

П.С. так що, я не вважаю якоюсь таємницею сказати алгоритм, всім все буде відомо, і в подальшому не будуть виникати такі питання!
Я цей топік не створював, його завів старожил цього форуму, якщо в нього виникли ці питання, то значить є якісь підстави для цього.
tetris вне форума  
Старый 01.07.2010, 18:38   #25
Serg Admin
Капитан

Цитата:
Всіх продивитися не можу, так як я не на курорті. Якщо взяти виборочно, тих що я дивився, то наприклад Панюта. (і то, це моє Виключно ІМХО!
А якщо Ви дійсно хочете провірити це все, то чому накприклад не зробити якусь голосовалку, ну наприклад взяти ТОП 50 перших блогеррів, і хай люди проголосують, і тоді можете звірити з Вашим алгоритмом, це все ще раз повторююсь моє ІМХО..
Давайте остановимся на том, что не надо нам советовать как и что делать. Предлагайте - да, констуктивно опишите алгоритм. Обсудим. Пока мы решили что это правильно. Голосовалка бесмысленна, так как уже на 20-м им облом будет кликать и вникать в суть блогов.

Конкретно у Панюты блоги нормальные, но в них нет, как по мне, изюминки (грязная дорога, река, рыба на крючке) все. Каждую неделю одно и то же, только футболки разные. Народ их не читает, если судить по проведенному на них общему времени и колличеству зашедших. Он начал плохо, что именно он сделал - он знает, тем самым вызвал негатив, поэтому многие к нему просто не заходят, не читают и не оценивают.

Цитата:
П.С. так що, я не вважаю якоюсь таємницею сказати алгоритм, всім все буде відомо, і в подальшому не будуть виникати такі питання!
Я цей топік не створював, його завів старожил цього форуму, якщо в нього виникли ці питання, то значить є якісь підстави для цього.
Вот конкретно почему-то этот вопрос встал за последние 3 месяца только у вас, у Панюты (пока только в мыслях) и у Старожила. Старожил просто слетел с 5го места на правильное после смены алгоритма и конечно ему это не понравилось.

А может всему объяснение человеческое тщеславие ?

ПОВТОРЯЮ ДЛЯ ВСЕХ. ПИШИТЕ ИНТЕРЕСНО И БУДЕТЕ В ТОПе.
Serg Admin вне форума  
Старый 01.07.2010, 18:40   #26
фонБурик
Администратор

Я предлагаю сделать платный топ. И сайт сможет развиваться ускоренными темпами и Великие Писатели не будут чувствовать себя обманутыми - ведь они сами смогут оценивать свой труд.
фонБурик вне форума  
Старый 01.07.2010, 18:48   #27
tetris
Матрос

Ну по перше, яне хочу вести полеміку стосовно того зробили ви правльно чи нє, по друге, я ніякого відношення не маю ні до одного з людей як Панюти, так і інших. А то що там кудись спустився нижче, мене це зовсім не цікавить. Я назвав Панюту тому, що Ви мене попросили назвати конкретно імя, я його назвав на свою точку зору. А то що в мене виникло питання, я чоловік тут новий, тільки знайомлюся з усіма топіками на форумі, і наткнувся на цю тему, і висказав свою точку зору, не бачу тут нічого такого, на то і форуми і відповідні до нього підрозділи!
А тепер я поясню чому ТОП блоггери на першому місці, тому, що вони кожен день висять на головній сторінці, тоді коли інші повісять блог, і не всі його встигають прочитувати, і він уходить зі списку подалі, і не кожен вже дивиться.
Serg Admin ще раз наголошую, це моє виключно імхо:)
tetris вне форума  
Старый 01.07.2010, 18:52   #28
GiL JaY
Контр-адмирал

Цитата:
Сообщение от фонБурик Посмотреть сообщение
Я предлагаю сделать платный топ. И сайт сможет развиваться ускоренными темпами и Великие Писатели не будут чувствовать себя обманутыми - ведь они сами смогут оценивать свой труд.
Еще можно сделать 3 бесплатных соообщения на форуме в день, а остальные платные. Флуд и глупые вопросы тоже отпадут сразу
GiL JaY вне форума  
Старый 01.07.2010, 18:58   #29
Serg Admin
Капитан

Цитата:
Сообщение от GiL JaY Посмотреть сообщение
Еще можно сделать 3 бесплатных соообщения на форуме в день, а остальные платные. Флуд и глупые вопросы тоже отпадут сразу
Одна позиция - один платный sms :)

Цитата:
А тепер я поясню чому ТОП блоггери на першому місці, тому, що вони кожен день висять на головній сторінці, тоді коли інші повісять блог, і не всі його встигають прочитувати, і він уходить зі списку подалі, і не кожен вже дивиться.
Колличество просмотров не влияет на интерестность. Как пример - у А.К. очень много просмотров из-за того, что до обновления он очень долго стоял в топ 7. Но это никак не сказалось на сегодняшней позиции.

Ваша догадка не правильна.

Проверьте на себе лично. Напишите ИНТЕРЕСНО и вы увидите результат.
Serg Admin вне форума  
Старый 01.07.2010, 19:11   #30
tetris
Матрос

Цитата:
Ваша догадка не правильна.
Проверьте на себе лично. Напишите ИНТЕРЕСНО и вы увидите результат.
Да я не збираюся щось провіряти шановний, будуть моменти в мене виїзду на рибальню, я обов"зково напишу.
Я вього лише сказав свою точку зору, і мої спостереження.
А то що не хочете казати алгоритм, не кажіть, просто в подальшому будуть виникати такі питання, і Ви знову будете щось комусь пояснювати, якщо це вас влаштовує, на здоров"я:)
Ви мене спитали, я Вам відповів, вось і все, а доказувати щось комусь, все одно, хтось рано чи пізно, а може і зовсім зостанеться при своїй думці:) Ви адміністратори, ви і вирішуєте. А хто я тут? ніхто по великому рахунку, простий користувач, любитель риболовлі вось і все, де можна трішки пізнати якийсь досвід в цій справі:)
Із всієї дискусії ми ні до чого не прийшли:) це про то що я казав, кожен лишився зі своєю точкою зору:)
tetris вне форума  
Закрытая тема

Опции темы
Опции просмотра