Старый 25.02.2020, 01:51   #1
Kok
Администратор

По умолчанию Выставка "Рыбалка.Охота.Туризм", весна 2020

С 5-го по 8-е марта в Международном выставочном центре, Киев, Броварской пр-т, 15, пройдет 12-я Международная выставка "Рыбалка.Охота.Туризм".

Работа выставки:

05 марта – с 11:00 до 17:30
06 марта – с 10:00 до 17:30
07 марта – с 10:00 до 17:30
08 марта – с 10:00 до 14:30
Kok на форуме   Ответить с цитированием
Старый 09.03.2020, 20:56   #2
Nikon
Капитан 1-го ранга

Что-то в этом году, о прошедшей в эти выходные весенней выставке, здесь никто даже и не вспомнил.))) И я это прекрасно понимаю, потому, что сам был участником на ней в субботу. Не впечатлила вообще ничем - бедно, нет половины представителей от предыдущих годов, ассортимент так себе, а цены, мало чем отличались от предлагаемых на сайтах. В общем скукота, да и только. Даже розыгрыши призов среди посетителей, не смогли увеличить чувство праздника. Может это только моё такое виденье, но уж как есть.
Nikon вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.03.2020, 22:14   #3
MrShadowIV
Контр-адмирал

Откуда: Украина, Киевская область, Бородянский район, Бородянка

А мені сподобалось . Десь з 2008 відвідую виставки регулярно два рази на рік. Можу сказати що виставка перетворилась на більш рибальську . Хоч весінні виставки завжди були з нахилом на рибалку та зараз і осінь дуже скудненька по мисливству. Чесно кажучи у виставок взагалі був період великої депресії . Зараз навпаки з кожним роком іде відродження а судячи з кількості відвідувачів інтерес у рибалок тільки підвищується. Цього разу взагалі в касу була така черга що я навіть не пам'ятаю коли таке було. Що стосується розіграшу призів це мій улюблений час коли всі стоять в надії що фортуна подарує їм якийсь непотрібний приз є година щоб спокійно без штовханини все гарно роздивитися і поспілкуватися зі знайомими представниками магазинів та компаній. Цього разу було доволі багато новинок які хотів покрутити і потрусити. Де що придбав. Де що наміряв на наступну зиму. Так що кожному своє.
MrShadowIV вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.03.2020, 22:42   #4
Л.В.П.
Контр-адмирал

Був зранку в день відкриття. Що хотів- побачив. Прикупив трохи «розходніків». Зустрів чимало знайомих. Здивувала кількість людей. До деяких стендів важко було протиснутися...
В цілому задоволений.
Л.В.П. на форуме   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра