Вернуться   Форум о рыбалке и охоте: все, что нужно знать рыболову и охотнику > Теория > Экипировка рыболова

Результаты опроса: Какие фонари Вы используете на рыбалке, отдыхе???
Люминисцентные 15 5.62%
Светодиодные 243 91.01%
Галогеновые 17 6.37%
С обычной лампочкой 12 4.49%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа. Голосовавшие: 267. Вы ещё не голосовали в этом опросе

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 25.12.2018, 13:12   #141
Just
Капитан 2-го ранга

Цитата:
Сообщение от Docklfar Посмотреть сообщение
Ну так можна про все спитати. Про машини, спінінги, катушки) Та будь що)...

Потім поліс ппоходу такий як у Вас- світе як прожектор( но нахуа мені прожектор?? мені 1\10 від тої потужності вистачає)....
От оці опції мені в мойому ліхтарі найбільше і сподобаються.
Для людини яка постійно носить окуляри та й іще з урахуванням вікових змін в зорових функціях (перехід від "-" до "+", та ще зміни і гостроти зору) - правильний і оптимальний підбір потужності світла це те що треба. Хто знайомий з такими змінами я думаю підтвердять. Ввечері, вночі чи рано вранці, коли потрібно здійснити дрібні роботи (в'язати повідки, наживлювати приманки, ремонтуеш чи обслуговуєш техніку, нарізати сало і налити "каву" та ін.) дійсно, світла потрібно не багато але воно повинно бути рівним, м'яким і не віддзеркалюватись від поверхонь. Про світло в будиночку чи палатці коли перебуваєш не один то взагалі потрібен каганець.
Коли рухаєшся на велосипеді чи ідеш пішки по не знайомій місцевості, розкладаєшся чи складається на березі здійснюєш закид фідеру то світла необхідно більше і не менш якісного, але ж знову таки щоб не віддзеркалювало.
А от коли потрібно щось розгледіти в далечині чи "шуганути" бракош на іншому березі річки - от тоді і потрібні ті від 400 до 1000 лм. і не розсіяні по поверхні а променем.
І от таке маленьке, міцне, легке, гарненьке і коли необхідно потужне у моєму випадку переміщується із кишені однієї куртки (повсякденної), до робочої або рибацької, ну або на чоло.

Цитата:
Сообщение от Docklfar Посмотреть сообщение
Ось тут істина, можна все життя ходити з китаєм і горя не знати, реально все може влаштовувати та нічого кращого не треба.
Я полюбляю топові "прибанбаси" але реально жалко грошей) Але без них мені шось не то)))
ТОму дозволяю собі, раз в рік, купити щось топове)....

....Треба дозволяти собі те, що Вам хочеться, так приємніше))
Підтримую! 100%
Just вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.12.2018, 13:17   #142
Just
Капитан 2-го ранга

Цитата:
Сообщение от Mitos Посмотреть сообщение
...ну, снастями я тоже себя не обижаю... тут феншуй полный...))
Так и не обижайте себя в мире света, побалуйте себя хорошим, достойным вашим снастям фонарем и увидите насколько станет жить ярче и веселей
Just вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.12.2018, 13:30   #143
Mitos
Контр-адмирал

Цитата:
Сообщение от Just Посмотреть сообщение
Так и не обижайте себя в мире света, побалуйте себя хорошим, достойным вашим снастям фонарем и увидите насколько станет жить ярче и веселей
..я думаю, что к весне обязательно приобрету не большой, хороший функциональный фонарь. Оговорюсь сразу, что меня больше всего не устраивает в моём не плохом китайском Police BL-204C-T6, так это его габариты и вес. В кармане не поносишь, на башке ящик таскать тоже как то невтуда...)) А так, спасибо... убедили.
Mitos вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.04.2019, 18:46   #144
qola
Юнга

а я купил корпус поломанного китайского фонарика Powerlight B28 (за 50гр) сделал и он светит.
всего потратил 350 гр.
(но с проблемами в переделке столкнулся)
qola вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.04.2019, 20:25   #145
Mitos
Контр-адмирал

Цитата:
Сообщение от qola Посмотреть сообщение
а я купил корпус поломанного китайского фонарика Powerlight B28 (за 50гр) сделал и он светит.
всего потратил 350 гр.
(но с проблемами в переделке столкнулся)
...за 350 гривен можно было купить новый, вполне зачетный фонарь, и не заморачиваться...))
Mitos вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра