Старый 18.03.2010, 17:18   #121
chig
Матрос

Откуда: Украина, Киевская область, Вишгородский район, с. Рыкунь

я б мог подехать расписатся в любой будний день а то в выходные не получается да и от киева живу почти в 50 км, а так утром до 11 или после работы вечером. Но на митинг постараюсь выйти в любой день. Даные свои отправлял.
chig вне форума  
Старый 18.03.2010, 17:29   #122
Dozvil
Адмирал

Цитата:
Сообщение от zag Посмотреть сообщение
Я успел на уходящий поезд ?
да, еще успели.

Цитата:
Сообщение от chig Посмотреть сообщение
я б мог подехать расписатся в любой будний день а то в выходные не получается да и от киева живу почти в 50 км, а так утром до 11 или после работы вечером. Но на митинг постараюсь выйти в любой день. Даные свои отправлял.
акции будут позже, уведомлять об этом мы будем заранее, за несколько дней как минимум.
пока организационные моменты, подготовка и публикация обращения, сбор подписей. активные действия будут чуть позже.
ребята, я сделаю все для этого возможное, чтоб вы поверили в свои силы. МЫ ВМЕСТЕ можем очень многое, практически все.
мы добьемся запрета промлова и зарыбления, просто верьте в себя и в команду, в которой мы собрались!
Dozvil вне форума  
Старый 18.03.2010, 18:13   #123
Dozvil
Адмирал

Восклицание

только что позвонили с телеканала "Тонис": СЕГОДНЯ в 18-40 и 23-40 будет трансляция программы Жизнь, полностью посвященной проблематике с задавленной рыбой на КВХ.
смотрим

Последний раз редактировалось Dozvil; 18.03.2010 в 18:37.
Dozvil вне форума  
Старый 18.03.2010, 19:03   #124
Dozvil
Адмирал

Восклицание обращение к властям, проект - обсуждаем

Президенту України Януковичу В.Ф.
Прем'єр-міністру України Азарову М.Я.
Голові Верховної Ради Литвину В.М.

Звернення
На початку березня 2010 року на Київському водосховищі сталась екологічна катастрофа: у результаті скидання води Київською ГЕС загинули сотні тонн риби, яку притисло кригою на мілководді. Чиновники Міжвідомчої комісії, які прийняли рішення спускати воду з водосховища, стверджують, що це відбувалось задля попередження повені.
Однак, громадськість вважає, що таке рішення було не виваженим та недостатньо вмотивованим, адже згідно прогнозів Гідрометцентру та висновків спеціалістів МНС України, пік повені очікується на третю декаду квітня. На підтримку твердження про передчасність заходів, які призвели до масової загибелі риби, виступають відомі українські вчені – іхтіологи та гідробіологи провідних наукових установ України.
Цією проблемою вже опікується Генпрокуратура, відповідні доручення надані Міністерству охорони навколишнього природного середовища України від заступника Голови Верховної Ради Миколи Томенка, екологічна катастрофа, та її можливі наслідки, активно дискутуються в засобах масової інформації України.
За інформацією Київдержрибоохорони, яка проводила дослідження та обраховувала завдані водним живим ресурсам Київського водосховища збитки, їх сума перевищує ---------. Чи будуть знайдені винуватці загибелі риби та чи будуть вони покарані? Громадськість не йме віри в справедливість, крім того, потрібно думати над тим, щоб усунути негативні наслідки цієї катастрофи та попередити можливі проблеми в майбутньому.
Саме тому, 15 березня 2010 року у Києві, українськими рибалками-любителями було створено Громадський Комітет рибалок-любителів з питань ліквідації та подолання наслідків екологічної катастрофи на КВХ. Який, крім інших визначених колегіальним рішенням Комітету завдань, пропонує заходи для попередження подібних екологічних проблем в майбутньому. Громадський Комітет висуває свої вимоги до чинної влади, реалізація яких допоможе відновити екологічний баланс на Київському водосховищі.

Вимоги Громадського Комітету:
1. Створити Спеціальну державну комісію, яка буде розслідувати причини мору риби на КВХ у березні 2010 року, та регулюватиме питання ліквідації та подолання наслідків екологічної катастрофи, включивши до її складу провідних громадських діячів та вчених, представників вищезгаданого Громадського Комітету рибалок-любителів України.
2. Передбачити виділення з державного бюджету коштів на проведення в 2010-2011 рр. зариблення аборигенними видами риб акваторії КВХ (адекватно сумі завданих збитків).
3. Заборонити промисловий вилов водних живих ресурсів на Київському водосховищі на 5 років.
4. Заборонити спрацювання Київського водосховища нижче відмітки "мертвого рівня" (101,5 м.) у період весняного нересту у квітні-травні 2010 рр. та в наступні роки.

Просимо задовольнити наші вимоги у найкоротший термін, давши доручення відповідним службам. Громадський Комітет рибалок-любителів з питань ліквідації та подолання наслідків екологічної катастрофи на КВХ, буде послідовно відстоювати вищевказані вимоги, вимагаючи їх виконання та проводячи різноманітні заходи в межах чинного законодавства.

Голова Громадського Комітету
Тихолаз І.С.
Заступник голови Громадського Комітету
Бастріков О.В.
Заступник голови Громадського Комітету
Вездецький К.П.
Секретар Громадського Комітету
Трофімов О. В.

Члени Громадського Комітету (список додається)

P.S. а это проект Протокола нашего первого собрания , на котром мы учреждаем Комитет и планируем наши дальнейшие действия Протокол_створення_Комітету_КВХ.doc.
P.S.2 над полным списком членов Комитета работаю, сегодня выложу, всего более полусотни!!!

Последний раз редактировалось Dozvil; 18.03.2010 в 19:50.
Dozvil вне форума  
Старый 18.03.2010, 19:19   #125
ФЕС
Младший лейтенант

Откуда: Украина, Киевская область, Вишгородский район, Гавриловка

Вот! Это то что надо! Всё отлично! А что там с вычеслением убытков? примерно когда будет заключение, я так понимаю пока ничего нового... информации нет?
ФЕС вне форума  
Старый 18.03.2010, 19:21   #126
Чужой
Капитан 2-го ранга

Могут не понять 3-й пункт. В качестве обоснования добавить: т.к. в основном идёт вылов маточного поголовья(или что-то в этом стиле).
Чужой вне форума  
Старый 18.03.2010, 19:25   #127
ФЕС
Младший лейтенант

Откуда: Украина, Киевская область, Вишгородский район, Гавриловка

Цитата:
Сообщение от Чужой Посмотреть сообщение
Могут не понять 3-й пункт. В качестве обоснования добавить: т.к. в основном идёт вылов маточного поголовья(или что-то в этом стиле).
Я думаю что это лишнее! Это обращение, и тут должно быть самое основное, а розжевывание что да почему... наверное не стоит. Тем более, что правительственная комисия, которая будет создана, даст реальную картину и заключение, на основании которого будет принято то или иное решение!
ФЕС вне форума  
Старый 18.03.2010, 19:27   #128
Dozvil
Адмирал

Цитата:
Сообщение от ФЕС Посмотреть сообщение
Вот! Это то что надо! Всё отлично! А что там с вычеслением убытков? примерно когда будет заключение, я так понимаю пока ничего нового... информации нет?
ожидается завтра, очень трудно сделать подсчет..

Цитата:
Сообщение от ФЕС Посмотреть сообщение
Я думаю что это лишнее! Это обращение, и тут должно быть самое основное, а розжевывание что да почему... наверное не стоит. Тем более, что правительственная комисия, которая будет создана, даст реальную картину и заключение, на основании которого будет принято то или иное решение!
совершенно верно- в процессе работы будет и аргументация, и экспертизы, и прочее - сейчас надо выделить основное!
Dozvil вне форума  
Старый 18.03.2010, 19:28   #129
Serg Admin
Капитан

Цитата:
Сообщение от Dozvil Посмотреть сообщение
это проект Протокола нашего первого собрания , на котром мы учреждаем Комитет и планируем наши дальнейшие действия Вложение 19083. !
Отлично ! Работаем дальше !
Serg Admin вне форума  
Старый 18.03.2010, 19:29   #130
Владис
Гость

Хорошо

Всё конкретно и чётко написано. Удачи вам в этом деле.

Закрытая тема

Опции темы
Опции просмотра