Старый 05.10.2011, 15:12   #1
Риб@к
Старший матрос

По умолчанию Прикормка

Ловлю я обично поплавковою снастю. Зазвичай місця прикормлюю за 1-2 дня. Хто знає хороші прикормки на карася, порадьте будьласка!
Риб@к вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.10.2011, 16:13   #2
st0kaN
Адмирал

Цитата:
Сообщение от Риб@к Посмотреть сообщение
Ловлю я обично поплавковою снастю. Зазвичай місця прикормлюю за 1-2 дня. Хто знає хороші прикормки на карася, порадьте будьласка!
https://www.rybalka.com/forum/showth...0+%EA%E0%F8%E0
почитай тут,мож че найдешь
st0kaN вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.10.2011, 17:20   #3
Риб@к
Старший матрос

Спасибо. В пошуку шукав не знайшов...
Старый 16.02.2012, 13:14   #4
Гоцман 2
Старший матрос

Я роблю незвичайну прикормку . Беру варю горох 1 - 2 часа добавляю муку , манку чучуть крохмаля макуха кукурузна мука й чучуть ванілі . Працює добре карась короп бере тільки так . Ще один картоплю вариш потім анісове масло макуху манку . Фірмовими не користуюсь .
Гоцман 2 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.02.2012, 13:37   #5
viadimir
Старшина 2 статьи

Радость Карась

http://okafish.ru/taina/soderj.htm ,здесь точно найдеш,прикормок уйма
viadimir вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.02.2012, 14:48   #6
Риб@к
Старший матрос

Всем спасиб!
Старый 20.02.2012, 09:21   #7
Юнга я
Старший мичман

Счастье Прикормка на карася .

Всім добрий день . Хочу розповісти легенький але дієвий рецепт прикормки . Поперше беремо каструлю заливаємо на половину водою кидаємо горох , кукурудзу , перловку , пшеницю . Варимо часіков два три дивлячись яка вода готовність самих інгрідієнтів . Забув сказати всі інгрідієнти потрібно 1-2 держати у воді . Беремо інгрідієнти студимо їх беремо товкачку для пюре й подрібнюємо все це й добавляємо муку і манку . Діє через пів часа для більшої ефективності додаємо ароматизатори . Тоді кльов починається бистріше й риба бере жадно . Приваблює в основному карася хоча і короп полюбляє її .
Юнга я вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.02.2012, 10:10   #8
Tiraspol
Старший матрос

Цитата:
Сообщение от Юнга я Посмотреть сообщение
Всім добрий день . Хочу розповісти легенький але дієвий рецепт прикормки . Поперше беремо каструлю заливаємо на половину водою кидаємо горох , кукурудзу , перловку , пшеницю . Варимо часіков два три дивлячись яка вода готовність самих інгрідієнтів . Забув сказати всі інгрідієнти потрібно 1-2 держати у воді . Беремо інгрідієнти студимо їх беремо товкачку для пюре й подрібнюємо все це й добавляємо муку і манку . Діє через пів часа для більшої ефективності додаємо ароматизатори . Тоді кльов починається бистріше й риба бере жадно . Приваблює в основному карася хоча і короп полюбляє її .

"Забув сказати всі інгрідієнти потрібно 1-2 держати у воді " - 1-2 часа держать в воде или как ? расскажи подробней.. и сколько всего добавлять...
Tiraspol вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.02.2012, 11:39   #9
Юнга я
Старший мичман

Хорошо

Я беру всього по жмені кукурудзу перловку пшеницю і так далі й варю 1-2 часа буває навіть довше пока не розвариться до кашоподібної маси . Потім досипаємо манку або муку або все разом . Я варю десь 0,500 кг на одну рибалку фатає . Держать у воді 1-2 дня .

Последний раз редактировалось Юнга я; 20.02.2012 в 11:42. Причина: Не так відповів .
Юнга я вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.03.2012, 21:55   #10
Кембрик
Боцман

Хм,я так понимаю.открываешь дверь на кухню ногой,вываливаешь все крупы,мочишь,варишь-прикорма готова)
Кембрик вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра