Блог

Громада Сосниччини долучається до охорони водних біоресурсів, - Чернігівський рибоохоронний патруль

11 квітня 2019 року в смт Сосниця відбулась нарада з питань збереження та відтворення водних біоресурсів Сосниччини.

На заході були присутні: начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк, голова Сосницької районної адміністрації Олег Максименко, заступник голови Сосницької районної ради Геннадій Смаглюк, голова Сосницької селищної ради Андрій Портний, представники громадської організації «Рибалки Сосниці» та місцева громада.

На порядок денний були винесені наступні питання:

  1. Здійснення заходів по збереженню та відтворенню водних біоресурсів.
  2. Популяризація любительського та спортивного рибальства.
  3. Проведення публічних заходів, пов'язаних з раціональним використанням водних біоресурсів.
  4. Благоустрій прибережних смуг та облаштування зон відпочинку на берегах місцевих водойм.
  5. Розробка та реалізація місцевих програм з відтворення та збереження водних біоресурсів.

Представники ГО «Рибалки Сосниці» відзвітували про свою діяльність. Зокрема, про організовану та проведену масову акцію боротьби з явищами зимової задухи риби на озерах Церковне та Бридня, про проведені спортивні змагання з різноманітних видів лову риби.

Очільники району поділились своїми планами щодо очищення та зариблення місцевих водойм, підвищення рекреаційного потенціалу місцевості.

Микола Каленюк доповів про роботу Чернігівського рибоохоронного патруля, наголосив на тому, що в даний час в області триває нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Закликав очільників місцевої влади, органів самоврядування і громадськість допомогти державним інспекторам  рибоохорони при проведенні рибоохоронних рейдів, зокрема на водоймах Сосницького району. Запропонував долучитися до акції «Чисті водойми - екологічно здорова країна», ініційованої Держрибагентством, та прибрати береги водойм.

Керівники району та ГО «Рибалки Сосниці» запевнили керівника рибоохоронного відомства про повну готовність до спільної співпраці з охорони та відтворення водних біоресурсів на водних об’єктах  Сосниччини.

Чернігівський рибоохоронний патруль просить громадян долучитися до співпраці.

При виявленні фактів правопорушень - прохання оперативно повідомляти на телефони «гарячої лінії» Управління:  (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57.

 Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля.

 

 

12 апреля 2019, 15:07
0365
10