Блог

Чернігівський рибоохоронний патруль долучився до екологічного флешмобу

У Чернігові розпочалась акція «За чисте довкілля». Чернігівці вийшли у  парки, сквери, на прибудинкові території та прибережні смуги місцевих водойм для того щоб навести лад у рідному місті.

Чернігівський рибоохоронний патруль разом зі студентами ДВНЗ «Чернігівський технікум транспорту та комп'ютерних технологій» прибирав береги р. Десна, в районі  масиву «Бобровиця». З узбережжя вивезено більше 100 мішків різноманітного сміття та торішнього опалого листя.

Такі акції стають гарним виховним прикладом для молоді бережливого і відповідального ставлення до міста, в якому вони навчаються та проживають.

Нагадаємо, що 23 березня 2019 року рибоохоронним патрулем Чернігівщини в рамках всеукраїнської акції ''Чисті водойми - екологічно здорова країна'', ініційованої Держрибагентством, проведено прибирання прибережної смуги річок Десна, Снов, Сейм та Удай. За результатами заходу було зібрано більше 200 мішків сміття.

Управління Держрибагентства у Чернігівській області запрошує жителів Чернігова долучитися до толоки та прибрати рідне місто.

Довідкова інформація:

Щороку в третю суботу квітня, згідно з Указом Президента України № 855, на Україні святкується День довкілля. Указ був підписаний 6 серпня 1998 року, а перший раз День довкілля був відзначений у 1999 році.

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля.

15 апреля 2019, 14:53
0287
10