Новости

Отображать по:на странице
Хто не поміняв ґуму на зимову, обов‘язково це варто зробити найближчими днями. Бо грудень прийде, як по писаному, із ускладенням погоди зимовим чином.Неділя принесе похолодання, але опадів ще не буде.А ось у понеділок, починаючи із західних областей, і впродовж 2-3 грудня в Україні - поступово із заходу на схід - випадатиме мокрий сніг. На півдні буде більше дощу, хоча окремими ділянками також мокрий сніг можливий. Що одразу стане з нашими дорогами, розуміють усі. Тому краще вже до кінця тижня організувати згідно прогнозу на вівторок-середу своє пересування у подорожах містом, селом чи на трасах.Дебют зими обіцяє бути яскравим)
30 ноября 2019, 00:00
Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект № 0869, який забороняє обмежувати доступ людей до узбережжя морів, річок та інших водойм. Дані про це містяться у картці законопроекту на сайті Верховної Ради. Документ дозволяє обмежувати доступ громадян до водойм, якщо йдеться про землі охоронних зон, зони санітарної охорони, санітарно-захисні зони та зони особливого режиму використання земель, а також ділянки, на яких розташовані гідротехнічні споруди; об’єкти підвищеної небезпеки; об’єкти природно-заповідного фонду та культурної спадщини; пансіонати, санаторії та інші лікувально-оздоровчі заклади; дитячі табори із документами на діяльність. У будь-яких інших випадках не можна забороняти...
20 ноября 2019, 00:00
Синоптики прогнозують, що в Україну насувається зима з морозами, які ми вже давно не бачили - за -20 С і снігопадами. З 12 грудня в Україні почнуться сильні морози, хоча в кінці листопада і початку грудня можливе короткочасне потепління. Народний синоптик Леонід Горбань повідомляє, що з 12 грудня температура опуститься до -13-15 градусів. Однак в січні і лютому морозу тільки посиляться. "Морози будуть досягати -18-25 градусів. Очікуються також рясні снігопади. Великих періодів відлиги не передбачається. Практично вся зима буде дуже сніжною".
16 ноября 2019, 00:00
На среду, 13 ноября, в Украине объявлено штормовое предупреждение из-за ожидаемого сильного ветра. Об этом сообщает Укргидрометцентр. Сообщается, что 13 ноября в западном регионе ожидаются порывы ветра 15-20 м/с. Специалисты призывают соблюдать основные рекомендации при сильном ветре: • все окна домов плотно закрыть, убрать с балконов и лоджий предметы, которые могут выпасть наружу; • если вы оказались на улице, то держаться подальше от рекламных щитов, линий электропередачи, деревьев; • в случае сильного ветра укрыться в ближайшем здании или естественном укрытии; • избегать нахождения вблизи больших деревьев, а также не парковать рядом с ними автотранспорт. При этом ночью и утром на...
12 ноября 2019, 00:00
В Україну завтра, в четвер, прийде холодний атмосферний фронт і принесе дощі на Захід та Північ. Дощі будуть періодичними, від невеликих до помірних.Оскільки фронт - холодний, то й, відповідно, температура повітря знизиться у цих же областях - у північній та західній частині протягом дня очікується +9+14 градусів.Проте на Півдні, Сході та у більшості центральних областей ще побуде квітневе диво: сухо та +15+22 градуси.Вітер нарешті вгамується, напрямок - з північного сходу та сходу.У Києві 7-го листопада дощі весь час грозитимуться піти, можуть і піти, особливо ввечері. Проте прояснень також вистачатиме.У столиці завтра похолодає. Впродовж дня максимальна температура повітря коливатимется навколо +10 градусів.
6 ноября 2019, 00:00
В воскресенье, 27 октября, Украина перейдет на "зимнее" время, переведя стрелки на час назад. Это произойдет в четыре часа утра. 
23 октября 2019, 00:00
Полный перечень советов украинцам, как дышать, пока вокруг зараженный воздух: 1. Увлажнения помещения – обязательно. Поставить миски по квартире, вывесить влажные полотенца, купить увлажнитель или очиститель воздуха, пылесосить и подметать не стоит, лучше влажные регулярная уборка, пшикать периодически распылителем воды. 2. Если идете из дома, не открывайте окна и балконы. 3. Желательно промывать глаза, особенно тем, кто носит линзы. 4. Пить побольше воды. 5. Бег отложить до лучших времен, особенно по утрам. Говорят, что именно ночью и утром наибольшая концентрация этой гадости. 6. Свечи, ароматизаторы в доме пока не стоит использовать. 7. Тем, кто курит – особенно опасно это делать раз в зонах задымленности, будете...
21 октября 2019, 00:00
Спонсором сезону 2019-2020 стає інтернет-магазин Rybalka.ua, який надає спінінгове вудилище Encore на вибір. Приз вручається в кінці турніру, учаснику який визначається суддею за допомогою закритого вибору номера. Вручається тільки присутнім зареєстрованим учасникам на мiстi змагань.  Rybalka.ua є ексклюзивним дистриб'ютором на українському ринку спінінгів японської ТМ Encore. 
8 октября 2019, 00:00
  Спонсором сезону 2019-2020 стає компанія "Ібіс", яка надає коштовні призи за: Переможецю першого туру - котушка Shimano Nasci C3000HG + фірмова кепка Favorite + приманки Select Друге місце - шнур Favorite Smart 8XPE + фірмова кепка Favorite + приманки Select Третє місце - шнур Favorite Arena SPE4x + фірмова кепка Favorite + приманки Select    Той хто зловить самою велику за розміром рибу - DECOY Measure Stiker 100 Всі учасники перед початком змагання отримають на свій вибір по пакету приманок Select. Компанія "Ібіс" - найбільший вітчизняний оператор з оптової та роздрібної торгівлі товарами для полювання, риболовлі та активного відпочинку, загальновизнаний лідер галузі і провідний...
7 октября 2019, 00:00
Спонсором сезону 2019-2020 стає компанія FishUp, яка надає призи за 1-5 місця.Компанія FishUp - є українським виробником риболовецьких приманок, яка була заснована рибалками-спортсменами - багаторазовими переможцями та призерами українських змагань різного рівня.
2 октября 2019, 00:00
Отображать по:на странице