pro-fish

Юнга

Откуда: Черновцы

Фотографии: 7

Видеоклипы: 0

Записей в блоге: 84

Был на сайте: 24.04.2020

Рибалка в Єгипті. Як зловити рибу в морі

Перед подорожжю в Єгипет мене цікавило багато питань. Чи дозволена рибалка? Як зловити рибу в морі? Найкращі приманки для ловлі в морі? та багато інших нюансів ловлі на морі та рокфішинг.

Для подорожей літаком та коли звичайний спінінг взяти немає можливості, в моєму арсеналі з'явився Golden Catch Wanderer. Також в багаж додав катушку, комплект мікроджигових приманок, пількера, декілька воблерів, декілька блешень. Так, як дешевих щипців для морської риболовлі я не знайшов, довелось обходитись ліп-гріпом та карцангою. Їх звісно достатньо, але наступного разу куплю захват-щипці для морської риболовлі.

Перші 3 дні розвідував інформацію, бо читав, що в Хургаді рибалити дозволено, але в кожному готелі писало, що заборонено. Місцеві рибалки підтвердили що ловити можна, на відміну від Шарм-ель-Шейх, де риболовля заборонена на законодавчому рівні.

Міцні клювання, шалені виважування, обриви снастей, різноманітні кольорові види риб - морська риболовля варта того, щоб повернутись та порибалити знову.

1 апреля 2020, 13:42
0261
10