SANTOS

Контр-адмирал

Откуда: Боярка

Фотографии: 11

Видеоклипы: 5

Записей в блоге: 38

Был на сайте: 20.10.2017

За последнее время пользователь добавил:

07.12.2016
 
27.10.2016
 
08.10.2016
 
29.08.2016
 
01.07.2016
 

Вихідний на водоймі.

      Усі ми прагнемо  насолоди.  Але вона може бути  різна. Хтось  летить  на двоколісному  по магістралі, хтось долає хвилі на човні, а дехто  вже «гарно вмазав» і ледь тримається на землі. І головне, всі відчувають себе «добре».  Час досить швидко плине, і тому не варто втрачати можливість побути на природі.

      Не буду вказувати подробиці, скажу так: я звичайний чоловік, потрапив на  звичайну водойму.  Територія поблизу водойми, трохи   захаращена непотребом, бридкими  відходами потрощеної цивілізації. А ще  тут багато слідів  вигулу домашніх тварин.Отож це місце відпочинку багатьох.  Поряд виріс новий масив. І його мешканцям потрібно десь відпочивати.  Час від часу я  тут буваю.

      Сьогодні ранок, по-особливому, виразний. Один з тих вихідних ранків, коли прокидаєшся ще в ночі, і за хвилину до дзвонів будильника.  На початку літа, коли літо вже усміхається тобі тепло й привітно, все виглядає яскравіще. Мабуть так швидко росте все живе, що не встигає забруднитися.  Доволі прозора вода ще не встигла зацвісти.

       Рожеве сонце ще тільки починало відриватися від горизонту, а ми вже були на місці, та махали вудками.  Ми навіть не снідали, щоб не втрачати часу. З початком цього сезону, було придбано нову жилку YGK  та флюрокарбон зі знижкою від FishingStock.  Отже було цікаво це випробувати. І результат тестування виявився високим.

      Коли всі  маневрування  були закінчені, залишалося тільки підібрати приманку та  чекати, коли клюне.  У цю ранкову пору  було дуже тихо, і відразу видно, де вештається риба.

      Потроху починало  клювати.   Рибу  підсікали та витягали з води. Це були переважно судаки. А ще попадався йорш. Небажаний на зустріч, але що поробиш.  Рибу в дозволеній кількості та розмірі ми  ховали у термосумку, там було прохолодно та закрито від мух.  Добрий судак як смажений, так і в юшці. А в морській рибі, кажуть, багато ртуті.

 


      Риболовля для мене свято. В клопітному житті міста залишається мало часу на відпочинок на природі. Отже, з нетерпінням чекаю цього часу, коли знову опиняюся на природі за улюбленим заняттям. Маю також надію, що відвідувачі природи не полишають за собою сміття. 

 

 

19 июня 2017, 10:23
4770
30
 
19 июня 2017, 10:52
....і так хочеться щоб це свято під назвою рибалка не закінчувалося ніколи!)
19 июня 2017, 11:45
Та да
19 июня 2017, 22:12
Чудово,Саш!
Мелодійно так-украінською...
Видать,не даремно я вас тута муштрую вже років з 5.
Пи.Си. Шось ти троохи схуднув...
20 июня 2017, 20:06
Гарні кликасті, та ще й українською! Від мене 5+!