TackleTest: обзоры, новости, статьи

Отображать по:на странице
 

Компанія Leupold & Stevens, Inc., відома по всьому світу як виробник висококласних оптичних прицілів, біноклів і далекомірів, анонсувала широку лінійку окулярів, які розроблялися з урахуванням жорстких вимог і стандартів, щоб їх могли носити не тільки любителі, а й професіонали, які беруть участь в змаганнях зі стендової стрільби, а також співробітники правоохоронних органів, мисливці і співробітники армійських підрозділів.

30 марта 2020
087
 

"Пресноводна" серія Spinmax була одним з найвідоміших діапазонів приманки Black Magic за останні 18 місяців. 

29 марта 2020
098
 

Компанія Oakley доповнила свою колекцію спортивних сонцезахисних окулярів двома новими моделями з назвою Portal і Portal X. Нові захисні окуляри виділяються своїм щодо класичним дизайном, який підійде як для заняття спортом, так і для повсякденного носіння, при це використовуються сучасні, легкі і міцні матеріали, а також лінзи з технологією Prizm і Prizm Polarized. 

28 марта 2020
096
 

Нова модель тактичного ліхтаря SureFire Vampire залучає змішанням інновацій та фольклору - на такий маркетинговий хід зважилися для просування моделі, функціонал якої дійсно вражає.

27 марта 2020
077
 

Итальянский ножевой бренд Fox Cutlery совместно с ножевым дизайнером Руссом Коммером (Russ Kommer) разработали новую коллекцию охотничьих ножей Alaskan Hunter, в которую вошли складной карманный нож FX-622B и фикседы FX-620B и FX-621B.

26 марта 2020
0117
 

Компания Continental подготовила для нового внедорожника Genesis GV80 первую в своем роде систему трехмерной визуализации данных для водителя. Она выглядит весьма похожей на картинки из научно-фантастических фильмов, в которых нужные пользователю индикаторы, кнопки и прочие значки "выдвигаются" над панелью, занимая передний план. При этом лобовое стекло машины и большая часть обзора остаются открытыми, а данные не видит никто, кроме самого водителя.

25 марта 2020
0136
 

Немецька компанія Zeiss AG, один зі світових лідерів галузі з виробництва оптики, представила новинку - тепловізійну камеру, спеціально розроблену для полювання, яка характеризується настільки високим рівнем дозволу, що здатна виробляти гранично чіткі знімки як в сутінках, так і вночі, дозволяючи безпечно наближатися до об'єкту полювання.

24 марта 2020
0116
 

Золото, титан, вуглепластик і морські раковини - компанія Benchmade поєднує у своїй новій моделі "Gold Class Shoki" абсолютно різні фактури і матеріали, при цьому залишаючись вірною традиціям виготовлення зручних, надійних і функціональних ножів на кожен день.

23 марта 2020
0139
 

Тонкий, легкий и светлый - таким получился мартовский нож месяца от компании Buck Knives. Пиар-акция с выпуском лимитированных коллекций оправдала себя - ценители ножей от Buck Knives с нетерпением ждут появления каждой новой модели и моментально скупают весь тираж.

22 марта 2020
0128
 

Японці розробили та виготовили Zillion 10,0, що забезпечує специфічну технічну яскравість, особливо в царині риболовлі. Завдяки високошвидкісному вилученню набувають досконалості для риболовлі такі топвотер приманки, як frogs та buzzbaits.

21 марта 2020
0152
Отображать по:на странице