Блог

Petry4o

Матрос

Откуда: Львов

Фотографии: 0

Видеоклипы: 0

Записей в блоге: 61

Был на сайте: 22.03.2019

West Feeder, Дністерський каньйон с.Старая Ушица

Вітаю всіх любителів фідерної риболовлі, довго планував свою відпустку ,разом з коханою зупинились на відпочинку в с.Старая Ушиця на Дністерському каньйоні, в приватному будиночку, сама дорога від м.Львова зайняла 340км+- но дорожне покриття це просто жахіття, сама дорога кожна яма і шлях яким вів навігатор , навіювало думку чи взагалі ця затія з поїздкою була правельна. Але приїхавши в Камянець-Подільск погулявши по замкам всеж таки ця дорога цього вартувала щоб побачити цю красу.

Приїхали в с.Старая Ушиця , розмістившись в номері відпочивши від дороги, я все в голові думав як мені провернути справу ,а справа полягала в тому, на відпочинок поїхали разом і залишити дівчину саму в номері , а самому поплисти на рибалку якось негарно, 2 кохані справи , хобі і кохана і цей вибір в якусь сторону дуже мене мучив. Звечора посмаживши реберця повечеряли, взнавши в господарів ситуацію по лящу по білій рибі по кльову, інформація не втішила, лящ не попадався навіть і на сітку. Віра в успішну рибалку не покидала мене ні на хвилину. Взяв в оренду лодку 25грн за добу, зваривши саляпінську кашу, в 4годині ранку надумав поплисти половити, проснувшись від звуку будильника, не спішно одягнувся вийшов на двір і зрозумів, що нікуди я не попливу, злива блискає а в темноті на хвилях з течією і вітром самому плисти, не додало мені інтузіазму. Вернувся ліг досипати.

В день поїхав на Бакотський скальний монастир. Святе місце, зверху на площатці огляду , такий краєвид дух захоплює.

Погулявши по туристичних доріжках, які ведуть до 3 джерел , кожне джерело має лікувальні властивості. Вирушили їхати назад на базу. Розумію що каша вже зварена і довго вона не простоїть всеж думаю попливо попробую половити на вечірній кльов.

Приїхав росклався, по маркеру закормив кашою і глуш, ні покльовки ні дрібноти, почав робити різні експеременти, як з наживкою так з кормом, і знайшов , на клубнічний діп класно клювали підлящики,плотва незнаю чи діп чи на закорм вже і сама рибка прийшла но почав активно ловити і в надії що підійде лящ, ляща так і не побачив хотілось сидіти цілу ніч , нажаль інша моя пристрасть чекала на іншому березі. Отже замаскувавши всю оснастку по заду в кущах поплив. Зранку знову приплив на те саме місце і такий самий результат. Загалом відпочинок душевний вдався, дуже класно відпочив ,цивілізація мінімальна ,дика природа ,телефон мовчав 4доби і час дуже швидко пролетів , на остані 2дні приїхав друг з жінкою попили горілочки зварили юшку посмажили шашличків , поспівали українських пісень ,в останій вечір в зливу голяком покупались в дністрі. Довольні з купую емоцій, з втомленими обличями вернулись додому.По дорозі погуляли ще по Тернополю по набережній озера. Додаю відео звіт надіюсь вам сподобається гарного вам перегляду.НХНЧ

24 июля 2014, 01:07
108566
80
 
24 июля 2014, 10:13
Красота!
Был в 3-х дневном походе по этим местам в мае, очень красиво, душевно там, далеко от метушни...
После просмотра видео, как будто вновь там побывал.
5+
24 июля 2014, 13:49
5+
24 июля 2014, 18:16
Лящик ще прийде, обовьязково! Прикольное видео и фото, спасибо!
24 июля 2014, 19:30
Молодец, вкус чтобы делать видео - есть осталось только подтянуть технику, никогда не снимай с рук, вмегда пользуйся видоискателем - зум туды сюды не дергай, используй дизолв - транзишен, камерой на право на лево не размахивай это не шланг, в видео оставляй звук - кроме музыки на заднем плане чтоб был, из этого видеоряда можно настрогать отличтое видео, таймлапс был интересен, музыку подобрал хорошо, передерживаешь кадры на несколько секунд... дерзай все для начинающего очень неплохо
24 июля 2014, 20:54
Дякую за теплі відгуки, вчуся і все обовязково візьму до уваги.
25 июля 2014, 00:17
Крайній Південь Украіни-5*****!
P.S.Сподобалось!
P.S.S.Молодець!!!
25 июля 2014, 01:05
Спасибо Вам за блог! 5+ До чего ж красива наша Украина!!!
Ого,какие там глубины перспективные...туда бы на всю ночь...
НХНЧ Вам!
25 июля 2014, 01:26
Глибини 30м, так би і сидів там всі 4 дні))але потрібно поїхати якось в компанії рибаків а не жінок)))
26 июля 2014, 00:10
Гарний блг!!!! А глибини 30м це не максимум!!! Якось ехом знайшли 48м, скажу шо вдвох на старій лисичанці було торохи стрьомновато!!!
27 июля 2014, 00:05
А що, є різниця тонути на двох метрах, чи на сорока вісьми?:)))