Блог

Petry4o

Матрос

Откуда: Львов

Фотографии: 0

Видеоклипы: 0

Записей в блоге: 61

Был на сайте: 22.03.2019

Відкриття сезону 2016року по відкритій воді

Сердечно вітаю всіх любителів фідерної риболовлі. З великим нетерпінням чекав потепління, і ось+6 , за вікном світить сонечко вітер південо західний, пташки починають співати по весняному, ну як тут всидіти на роботі. Спонтаний дзвінок від Макса 30хв на збори і ми в складі 3-х чоловік відправляємся на берег р.Дніпра відкривати сезон 2016року по ловлі білої риби і заодно потестити нові фідера від компанії Zemex. Але все по порядку.

Замішувались ми в дома, звичайна магазина прикормка з додаванням глини, насадка пінка мотиль. Приїхали ми на популярне всім місце на пляж, рибаків багато, всі сидять насолоджуються свіжим повітрям попивають чай і чекають коли дадуть воду і почне клювати риба. Ми розійшлись по березі де було вільне місце там і сіли. Промаркерилися,протускали дно кожен для себе вибрав дистанцію закормили і почали прискіпливо дивитись на квівер фідера, щоб замітити хоч якусь покльовку. Година дві три повний чупа-чупс, але не відомо по яким причинам ні дрібнота ні лящі клювати відмовлялись, і не тільки в нас а і на всьому березі. Для себе освідомлюю в кожного з рибака своя оснастка інший гачок інша прикормка і не у всіх однакова дистанція але чому риба не клює. Сусід з права в якого не один рік рибальства пройшов на дніпрі каже в обід почне клювати. Но кльову ми так і не побачили. Вирішили скласти фідер ZEMEX Razer Progressive Feeder 14ft 140g  катушка 6000 престон, поставили пулю 80грам і почали тестити дальність забросу. Максимальний закид і рекорд поставив Максим дистанція склала 141м.


Я в основному стабільно кидав 130-135м палочка просто прекрасна, для мене такі заброси на таку відстань були в диковинку я взагалі думав що 100м це вже не можливо та і ніколи не були потрібні такі дальні дистанції, но є озера в яких риба клює тільки з дальняка і як то кажуть, хто вище бє той краще грає і тому для певних умов ми взяли собі в озброєння такі фідера, хто був з нами на рибалці і мав бажання, всі спробували покидати на такі дистанції і свої відчуття від роботи фідера думаю залишать в коментарях. Також відкриттям для мене стало як би банально це не було напальчник, стереотип був таким, що в ньому не удобно робити закид але пару раз обрізавши об нитку палець все таки придбав цю дрібничку і собі, і зрозумів що з ним набагато комфортніше і безпечніше.

Повертаємось до самої риболовлі, пообідавши вернувся далі до експерементів , всетаки пробував зловити хоч якусь рибу не хотілось відкривати сезон з провалу. Активно кормив і тестив інше вудилище ZEMEX Rampage River Feeder 13ft до 150g

 

Емоції від ловлі таким фідером зашкалюють, дистанція 50м кормушка 80грам і всі закиди просто в ціль. Швидкий стрій хороший баланс, можливо трошки жосткий але для мене це сам сок, параболіками(сопливими фідерами)не люблю ловити, краще дзвінкий фідер який все чітко відає в руку і ним комфортно можна ловити і на 50м на течії і  на дистанції 100+м як то сказати робота за горизонтом. З дистанціями розібрались но головне питання як фідер передає покльовку риби і які має властивості при виважуванні. Надія танула з кожною хвилиною, що взагалі вдасця хочаб одну рибку зловити. І тут не впевненна покльовка, спокійно піднімаю фідер в думках знову мусор, щось зацепилось за нитку але ні впевнений удар і імпульс передається чітко в руку розумію ого там щось серйозне, зразу попускаю фракціон і не кваплюсь з виважуванням, спокійно підтягую рибку до берега, коли я побачив що це не стандартний лящ а плотва(батон) який як пізніше виявилось заважив 700грам радості не було меж, для мене особисто це рекорд і особистий трофей. 

Думаю риба не клює стабільно залетів на дурняка, радий що хочаб одна рибка клюнула, але просто на автоматі роблю 3 закида з кормом знову в точку і ставлю 3 мотилька в якості наживки.

Не проходить і хвилини часу як знову покльовка, не вже плотва стала на мій стіл. Не довге виважування і підлящик в підсаку фото на память і в садок, настрій піднявся віра вернулась, що всетаки рибка починає клювати але зимовий день не довгий доловив ще пару лящів і прийшлось збиратись додому. 

 

Сезон відкрив,рибку в руках потримав подихав свіжим повітрям зарядився на цілу робочу неділю поскорше би прийшла весна. Дякую за увагу НХНЛ.І в кінці коротеньке відео на виважуванні ляща робота фідера супер.

13 февраля 2016, 12:48
4513150
120
 
13 февраля 2016, 21:55
Клас! Прекрасне відкриття, чудовий блог!
15 февраля 2016, 21:03
Дякую а ви коли відкриваєте свій сезон?
13 февраля 2016, 21:57
Классно.
14 февраля 2016, 02:17
5+
Ничего себе броски:)) Сразу вспомнил места на Днепре,когда для дальности проходилось заходить в воду или на набережной прищурившись кидать,с опаской что...:)
15 февраля 2016, 21:05
До цього максимально кидав метрів 100 і то не завжди, всетаки правильний фідер і підібрана під його характеристики катушка робить дива))
14 февраля 2016, 08:15
С открытием...отличный блог!!!
15 февраля 2016, 21:05
Дякую надіюсь сезон буде вдалим)
14 февраля 2016, 08:50
Гарна рибка! З вiдкриттям!
14 февраля 2016, 23:17
дякую
14 февраля 2016, 12:37
Як завжди профі ловлять на Гамні ))) бо не взмозі продемонструвати свій фах в іншому місці?
15 февраля 2016, 10:02
Ви, бачу, любитель обгівнити. І це вже не вперше.У Вас,певно, якась неприязнь до Петручо.
14 февраля 2016, 23:11
Валерік їдем на рибалочку любе комфотрне для вас місце,пізніше я опишу результати нашої рибалочки))))ви мастак букви писати...так давайте рибку половим, заодно познайомимся особисто покажите свій майстер клас?
15 февраля 2016, 11:14
Я вас встречал в жизни (видел) и пока повторять не имею желания, тем более что скорей всего прискачут сальники, олды и прочее, а мне они противны. К вам пока таких чувств не питаю )))
Возможно когда вернусь из командировки...
Ну и, я так понимаю, что по сути вам ответить нечего ))) На том месте для полноты картины осталось олду выйти на лодке и ловить на горох )))
Сгоняйте на рыбалку на Локомотив, Новую или Старую Набережную или на Устье Десны. Я понимаю, что там где рыбы валом снимать удобнее
пс: и не снимайте на своем канале бесполезные ролики - о монтажах и подобном есть 100500 видео, найдите свое и все будет ОК, тем более что у вас вроде неплохо получается
пс2: если вас так ранит мои посты могу больше вообще ничего не писать - разводите кроликов и дальше
15 февраля 2016, 12:45
Тю. Якщо Вам не подобається хтось, чи багато хто, з будь-яких причин, це нормально. Але публічно обливати грязюкою... Заради чого? Люди мають право бути не такими, як Ви їх хочете уявляти. І чому не ловити там, де є риба, якщо це не є порушення закону? Не зрозумів логіки. А взагалі, я думаю, хто справді знайшов своє, того не буде сильно дратувати щось інакше.
15 февраля 2016, 13:22
Кого я публично облил? Я высказал своё имхо...
И закон они не нарушают. Эти видео было суперовыми если бы создавались для домашнего просмотра или своего блога, но их показывают по ТВ, а лохи думают "вот мастера - ни у кого не клюет, а тут мастера наскирдовали рыбы!"
Это дутый авторитет! Вот и все что я хотел сказать...
пс: пусть снимают еще, нам в компании хоть будет что обсуждать )))
15 февраля 2016, 13:22
Взрослий дядько а ведете себе як дитя, не моє звісно діло, але чому вони (Сальник, Олд) Вам противні, що вони таке погане зробили? Можете в лічку. Просто так явно людей "гомнецом" поливать не гарно, мужики так не роблять...
15 февраля 2016, 13:24
Еще один?!
Еще раз - я никого не поливаю, мне они неприятны, я неприятен вам. Это нормальная жизненная ситуация...
15 февраля 2016, 13:38
Я бачу що Ви про лохів печетесь сильно, хай ведуться на те й вони лохи. А Вам то шо до того, їм це подобається.... хай ловлять собі, по "ящику" все одно крім футболу дивитись нема чого))) з повагою НХНЛ
15 февраля 2016, 20:09
"Більшість бінтів пішла на Валєріка" (с).Л. Подервянський
Топикстартеру: не обращайте внимания на неадекватов, люди оценили Ваш труд, и Ваши ролики, быть может они не совсем удачно смонтированы (как по мне), но они интересны. Видно, что Вы занимаетесь любимым делом и готовы поделиться с другими своими успехами. От говномета здешнего роликов не видел.
15 февраля 2016, 13:30
З екологією як ви самі прекрасно розумієте - там все нормально. Ви там самі весь час рибачите. Правда, успіхами в уловах похвастаться не можете... Таке враження, що вас задушив говняний жабс))
15 февраля 2016, 20:05
С экологией там непонятно. Рыбачу я там только когда больше нигде не клюет.
На этом форуме отчеты не выкладываю принципиально, если интересно - вэлком на Дом рыбака.
Жабс? К чему? К ловле в практически аквариуме? )))
Мне там ловить не особо интересно, потому что там клюет всегда и немало... Больше люблю дикие места, но там фильмы снимать надо дня 2-3 ))) прежде чем разберешься на 100% в рыбе.
пс: я уже понял, что крыть вам особо нечем, т.к. вы и сами понимаете, что отчасти я прав... так что постараюсь больше не опускать ваш рейтинг в сети - зарабатывайте себе спокойно на новичках...
15 февраля 2016, 20:38
Тобто, ви самі визнаєте, що заходите на цей сайт тільки заради тролінгу?! Досить дивна розвага...Але заради інтересу зайшов на "домик". Там від вас так само виходить лише тролл і купа спаму. А ось конструктиву і тим більше звітів з рибою - ну дуже велика рідкість. Таку людину ніхто цінуваті не буде. Таку людину будуть тримати лише за блазня та придворного троля. Вам звичайно дуже хочеться бути, що називається в тренді і відчувати себе крутим рибалкою... Але на жаль... Виходить так , що скривджений на усіх невизнаний геній... Словом, виявляеться, шо ви не фахівець. І ваша думка не авторитетна ні для кого. Навіть для новачків!
15 февраля 2016, 21:54
Аха-ха!!! Юноша, да вас видимо надо сначала научить читать.
Где я писал что Я - гений, специалист, крутой рыбак и т.д.? Тут я появился намного раньше вас и совсем не для развлечений и тролинга.
И мне, в отличии от вас, глубоко наплевать на свой рейтинг на форуме, конструктив и мнение других, я на этом не зарабатываю и унижаться "ну посмотрите мою киношку или зайдите на мой канал" не собираюсь.
Отчеты ТАМ выкладываю редко опять же потому что рыбу видели все, а мои фото нет - в отчетах только друзья )))
пс: не волнуйтесь, когда-нибудь и вы поймете, что счастье не в деньгах, а мне пора собирать вещи в ато... ибо пока одни ковыряют палочкой какашки, другие...
15 февраля 2016, 23:10
Дивно, молода людина... Ви суперечите самі собі. З одного боку ви вважаєте себе за крутого спеца, що дозволяє собі виступати суддею - критиком, а з іншого боку стверджуєте, що ви (з ваших же слів) ніхто - ні не геній, ні фахівець ні крутий рибалка... А нуль без палички! І потім. Як розуміти ваше словосполучення "раніше з'явився"? Раніше з'являються тільки пташенята у пташки - сойки. Йдемо далі. Говоріть, що гроші вам не потрібні, а самі їдете кудись з дому, що б яким це образом заробити собі хоч якісь копійки на хліб. Це явище в медицині називається конгинтивный дисонанс. Чи лікується воно? Питання до лікарів. Ну і нарешті, завдяки вашому ж постскриптуму стало ясно, для чого ви тут. Тільки я доки не зрозумів - ви з тих, що колупаєте паличкою або з тих, що збираєте їх?!
15 февраля 2016, 23:37
Вы точно не умеете читать)))
Я не считаю себя крутым перцем и никогда этого не писал. Я судья только потому, что вы снимали кино для таких как Я и выложили его здесь, а не показали у себя дома друзьям.
Раньше появился - ...читайте внимательно для чего.
Если для вас поездка в АТО - это заработок, то о чем с вами можно еще говорить?!
пс: вот мы в этом году посмотрим на ваши успехи в спорте в команде Трофея и все поймем ))) я надеюсь вы не будете учить своих товарищей по команде, а только слушать.
Поверьте, я о вас знаю больше чем вам хотелось бы - у меня работа такая.
До новых встреч...
15 февраля 2016, 23:55
Ми знімаємо кіно для нормальних людей. Для наших рибалок. І наш канал дивляться сотні тисяч телеглядачів. Але особливій категорії, що страждає когнітивним дисонансом, "глав врач Моргулис телевизор запретил".

Про поїздки в АТО справжні герої вважають за краще мовчати. А ось що прикриваються цими поїздками, якраз і горланять в усе горло.

А в цілому діалог був корисний. Як мінімум вивели когось на чисту воду. Стосовно специфіці роботи. Асенізатори за кольором фекалій своїх клієнтів розпізнають. Привіт Штирлицу!
16 февраля 2016, 07:27
Ну и снимайте на здоровье дальше.
Но перечитайте ветку и посчитайте сколько раз вы - режиссер от Бога оскорбили меня, "больного дисонансом" )))
Те кому в жизни не повезло и ноют про липовых героев называются вышиватники. Я никогда не выпячивал свои поступки, даже написал все так, что вы и не смогли прочитать ибо искали в моих словах в первую очередь какульки )))
Штирлицу тоже привет, ибо я на 100% уверен, что вы подумали на другого - за вашими телодвижениями следит все прогрессивно-когнетивное сообщество, как минимум Киева )))
пс: зарабатывай и дальше на "нормальный" людях, раз другому не научили...
пс2: и, благодарностей за раскрутку ВАС не нужно, могу помочь, как липовый герой, организовать рыбалку и съемку кино в АТО, на хорошем водоеме с карпом - так как вы любите и умеете))) Это будет пиар покруче.
16 февраля 2016, 08:27
в АТО сейчас патриотов нет - есть люди, увидевшие возможность срубить бабла - за договорняки между сторонами с предупреждениями об обстрелах, за продажу оружия, за контрабанду. да и при убитых сепарах имеется наличка.
16 февраля 2016, 10:10
Директор, ты то что тут забыл? ))) Хочешь срубить бабла? Могу помочь, твои ФИО и адрес у меня есть, пользоваться М-16 ты умеешь, скоро мобилизация - помощь в призыве бесплатно )))
пс: Не мешай липовому герою общаться с липовым экспертом)))
16 февраля 2016, 10:36
если б ты общался, а не лил дерьмо! тебе люди уже написали и дали характеристику. не нравится, что люди в блогах вылаживают - напиши по делу, что не так. а гавнить ты я вижу мастер. иди сепаров мочи - толку больше будет (может)...
16 февраля 2016, 11:15
Так я и общаюсь. А характеристику мне дают другие люди и печать там есть)))
Мне все нравится, я лишь в который раз (возможно в грубой форме) заострил внимание на месте ловли.
Эксперты ж не хотят выехать в другое место, а знаешь почему? Потому что там они ничего не словят и будут не экспертами, а это не продается.
пс: предлагаю Petry4o, если он меня действительно боится и презирает, поступить как когда-то его любимый Олд - выключить мне возможность писать под его блогами, но это будет поступок достойный мужчины ))) Ибо я пытался, на сколько это возможно, толерантно обсуждать проблему, несмотря на оскорбления в мой адрес .
16 февраля 2016, 12:53
Ось перечитую усе написане вами і помічаю наступне: червоною лінією у ваших коментах звучить "я", "Я" і ще раз "Я"!. Це плід нереалізованих амбіцій з поведінкою дитини, якій не дали пасочки і не беруть на гру в пісочнику )) Але потім раптом!... У вас з'являється бажання з нами співпрацювати.(Дуже хочеться все-таки потрапити в пісочницю)
Тільки що, ви упродовж усіх своїх пасквільних постів дивно намагалися обгидити мене і увесь телеканал разом з його співробітниками... І такий раптом різкий перехід... Організувати зйомку в АТО на хорошій водоймі з коропом! Це неприкритий цинізм. Людина з такими вчинками не те, що совість, вигляд людський втратив. Там люди гинуть і поневіряння терплять, а ви рибу... І реалізацію своїх нездійснених амбіцій... Ви за рахунок цих, людей, що страждають там, хотіли свої шкурницькі питання вирішити. Ось така виявилася суть. Говенцом що попахує.
16 февраля 2016, 13:34
Все таки кому-то надо опять в школу, потому что читать не между строк, а именно то что написано учат в школе.
Не ровняйте людей по себе - мне не нужны ни ваши деньги, ни ваши друзья, ни ваша песочница - Боже упаси. На Трофее есть уважаемые мной люди, и их немало, и они снимают интересные программы и КАЖДЫЙ раз в новом месте.
И, для тех кто не был в АТО, а смотрит только телевизор, разглашаю государственную тайну - зона АТО не заканчивается на передке, и там люди не только гибнут и выживают, но есть и такие как Я прихлебатели и потерявшие человеческий вид ))) знающие где есть рыба, где ее ловят и на что она клюет. А менты, например, вообще стоят на вьезде в Зону и получают УБД как все.
Да, в реках там ловить сложно и опасно, а вот на озерах... есть и такие что в 30-60 км от передка и там не опасно для вас. И представляете, там местные ловят рыбу не ради выживания, а так же как и я - ради удовольствия.
Но на нет и суда нет.
Я по вам выводы сделал, вы на мой счет тоже - за сим и до свидания.
Удачи в соревах )))
16 февраля 2016, 14:31
До моменту про школу. Тролі, коли їм нічого більше сказати, починають говорити про міру "ученности". Не коштує. Троль ви посередній, та і на вчителя ніяк не тягнете. Судячи з кількості помилок у ваших текстах, ви напевно не добре вчились в школі. Але найголовніше, що з останньої вашої цидулки усім стало ясно, що в зону АТО ви їздите розважатися - на "рыбалочку". Ще б, ціни на платниках там халявні або вони взагалі безхазяйні стали. І цим - чужою бідою ви користуєтеся, проводячи там неконтрольований вилов... Таке ось у вас "задоволення".
Удачі на риболовлі!
16 февраля 2016, 17:09
Умение адекватно реагировать на критику приходит с возрастом, так же как и понимание, что не все вокруг такие же как ты сам делают все ради денег и славы...
Я там ни разу не ловил рыбу, максимум проезжая мимо интересовался клевом. Но рыболовные форумы не ограничиваются столицей, там у людей есть такие же увлечения и они делятся своими радостями со всеми кому это интересно и не лень "опустится" до малоизвестных ресурсов. Рыбаки оттуда пишут, в том числе и на этом форуме, нужно просто уметь найти.
Что до развлечений в АТО... то могу вас пригласить на эти аттракционы, при желании )))
Бог вам судья!