Блог

Petry4o

Матрос

Откуда: Львов

Фотографии: 0

Видеоклипы: 0

Записей в блоге: 46

Был на сайте: 09.11.2017

Відкриття сезону 2016року по відкритій воді

Сердечно вітаю всіх любителів фідерної риболовлі. З великим нетерпінням чекав потепління, і ось+6 , за вікном світить сонечко вітер південо західний, пташки починають співати по весняному, ну як тут всидіти на роботі. Спонтаний дзвінок від Макса 30хв на збори і ми в складі 3-х чоловік відправляємся на берег р.Дніпра відкривати сезон 2016року по ловлі білої риби і заодно потестити нові фідера від компанії Zemex. Але все по порядку.

Замішувались ми в дома, звичайна магазина прикормка з додаванням глини, насадка пінка мотиль. Приїхали ми на популярне всім місце на пляж, рибаків багато, всі сидять насолоджуються свіжим повітрям попивають чай і чекають коли дадуть воду і почне клювати риба. Ми розійшлись по березі де було вільне місце там і сіли. Промаркерилися,протускали дно кожен для себе вибрав дистанцію закормили і почали прискіпливо дивитись на квівер фідера, щоб замітити хоч якусь покльовку. Година дві три повний чупа-чупс, але не відомо по яким причинам ні дрібнота ні лящі клювати відмовлялись, і не тільки в нас а і на всьому березі. Для себе освідомлюю в кожного з рибака своя оснастка інший гачок інша прикормка і не у всіх однакова дистанція але чому риба не клює. Сусід з права в якого не один рік рибальства пройшов на дніпрі каже в обід почне клювати. Но кльову ми так і не побачили. Вирішили скласти фідер ZEMEX Razer Progressive Feeder 14ft 140g  катушка 6000 престон, поставили пулю 80грам і почали тестити дальність забросу. Максимальний закид і рекорд поставив Максим дистанція склала 141м.


Я в основному стабільно кидав 130-135м палочка просто прекрасна, для мене такі заброси на таку відстань були в диковинку я взагалі думав що 100м це вже не можливо та і ніколи не були потрібні такі дальні дистанції, но є озера в яких риба клює тільки з дальняка і як то кажуть, хто вище бє той краще грає і тому для певних умов ми взяли собі в озброєння такі фідера, хто був з нами на рибалці і мав бажання, всі спробували покидати на такі дистанції і свої відчуття від роботи фідера думаю залишать в коментарях. Також відкриттям для мене стало як би банально це не було напальчник, стереотип був таким, що в ньому не удобно робити закид але пару раз обрізавши об нитку палець все таки придбав цю дрібничку і собі, і зрозумів що з ним набагато комфортніше і безпечніше.

Повертаємось до самої риболовлі, пообідавши вернувся далі до експерементів , всетаки пробував зловити хоч якусь рибу не хотілось відкривати сезон з провалу. Активно кормив і тестив інше вудилище ZEMEX Rampage River Feeder 13ft до 150g

 

Емоції від ловлі таким фідером зашкалюють, дистанція 50м кормушка 80грам і всі закиди просто в ціль. Швидкий стрій хороший баланс, можливо трошки жосткий але для мене це сам сок, параболіками(сопливими фідерами)не люблю ловити, краще дзвінкий фідер який все чітко відає в руку і ним комфортно можна ловити і на 50м на течії і  на дистанції 100+м як то сказати робота за горизонтом. З дистанціями розібрались но головне питання як фідер передає покльовку риби і які має властивості при виважуванні. Надія танула з кожною хвилиною, що взагалі вдасця хочаб одну рибку зловити. І тут не впевненна покльовка, спокійно піднімаю фідер в думках знову мусор, щось зацепилось за нитку але ні впевнений удар і імпульс передається чітко в руку розумію ого там щось серйозне, зразу попускаю фракціон і не кваплюсь з виважуванням, спокійно підтягую рибку до берега, коли я побачив що це не стандартний лящ а плотва(батон) який як пізніше виявилось заважив 700грам радості не було меж, для мене особисто це рекорд і особистий трофей. 

Думаю риба не клює стабільно залетів на дурняка, радий що хочаб одна рибка клюнула, але просто на автоматі роблю 3 закида з кормом знову в точку і ставлю 3 мотилька в якості наживки.

Не проходить і хвилини часу як знову покльовка, не вже плотва стала на мій стіл. Не довге виважування і підлящик в підсаку фото на память і в садок, настрій піднявся віра вернулась, що всетаки рибка починає клювати але зимовий день не довгий доловив ще пару лящів і прийшлось збиратись додому. 

 

Сезон відкрив,рибку в руках потримав подихав свіжим повітрям зарядився на цілу робочу неділю поскорше би прийшла весна. Дякую за увагу НХНЛ.І в кінці коротеньке відео на виважуванні ляща робота фідера супер.

13 февраля 2016, 12:48
4510074
120
 
16 февраля 2016, 18:02
Ви в кожному своєму посту прощаєтеся, але не йдете. Нагадує персонажа з одного єврейського анекдота ))))))
16 февраля 2016, 20:59
Забей.)Максу привет-))).
16 февраля 2016, 23:21
передам=)
17 февраля 2016, 08:55
будьте Вы умнее - не реагируйте на срач, очевидно, что чувак кайфует от того, что пишет. это результат недостатка внимания к собственной персоне. пересильте себя и пропустите пару его постов - он сам успокоится. а модеров попросите почистить блог от флуда. а то зайдет кто-нить оставить положительные комменты или указать на недостатки (в нормальной форме). а тут две страницы бреда.
17 февраля 2016, 10:27
100% в точку!
17 февраля 2016, 16:09
На валерика не звертай увагу, у чувака просто піднявся рівень г..на в організмі, таке зі всіма трапляється, погано коли рівень не падає...))) Доречі людина не виклала жодного блогу, фотки або відео...
Ще раз висловлюю підтримку, класний блог, класне відео, хороша рибалка!
17 февраля 2016, 19:51
Дякую усім за підтримку! Просто потрібно було колись вивести пройдисвіта на чисту воду.
21 февраля 2016, 16:17
А хто, хто пройдисвіт? Бо на Трофеї я пару таких знаю )))
23 февраля 2016, 23:13
5+++++ Отличный блог и отличный канал.
25 февраля 2016, 09:55
дякую за коментарь)