Страницы: 1
Чому так ?
 
Доброго дня . Проблема складається з того що весною риба ловилася а тепер ні в ставку у бабусі в селі . Весною карась задовбував бувало по два або навіть на три гачка цеплявся . А тепер взагалі за день жодної покльовки . Сеточніки і електріки відпадають ставок ніхто не спускав . Що я тільки не пробував від опаришів до кукурудзи . Ні ароматізатори нічого не допомагає . Пробував маніпулювати з гачками гратися в більший менший ефекта нуль . Водоймище мілке глибина на центрі 1.80 біля дамби 2 метри . Хижака окрім бичка немає . Є доволі великі екземпляри коропів і лобов але їх ніхто не ловив . Підскажіть що тут не так ?
 
Жара!!! Карась жари не любить. Він весь день ховаеться в куширях, там де є джерела. Шукай вранці в таких місцях. Вранці це в 4 ранку вже треба бути на місці.
 
риба обирае місця де глибше, а якщо там ще й джерело або інші умови оновлення води, то риба там.
 
Потенциальное место - возле дамбы. А если там еще и деревья есть дающие тень на воду - тем более. Если ты там каждый день, не ленись и пару дней поприкармливай с самого утра. Можно самому делать прикормку или же купить хотя бы нашу Фишку, за пачку примерно 25 грн. но результат она дает. Ну и само собой прикормка во время ловли, как прикормишь - так и словишь. НХНЧ!
 
Цитата
риба обирае місця де глибше, а якщо там ще й джерело або інші умови оновлення води, то риба там.
Цитата
Потенциальное место - возле дамбы. А если там еще и деревья есть дающие тень на воду - тем более. Если ты там каждый день, не ленись и пару дней поприкармливай с самого утра. Можно самому делать прикормку или же купить хотя бы нашу Фишку, за пачку примерно 25 грн. но результат она дает. Ну и само собой прикормка во время ловли, как прикормишь - так и словишь. НХНЧ!

Цитата
Жара!!! Карась жари не любить. Він весь день ховаеться в куширях, там де є джерела. Шукай вранці в таких місцях. Вранці це в 4 ранку вже треба бути на місці.



Дякую за поради в ранці в 3 години починав ловить і аж до вечора нічого не клює . На дамбі є густий куширь який робить тінь . Прикормлювать пробував нічого . Прикормку роблю сам так як я не довіряю купленій . Всім щиро дякую .
 
Цитата
Прикормку роблю сам так як я не довіряю купленій
а вот всё-таки попробуй купить прикормку Фишку или Фишдрим карасёвую...её неглупые люди разрабатывали,глядишь,и поймается карась в твоём ставочке...
 
Цитата
Прикормку роблю сам так як я не довіряю купленій .
А ще краще скомпонувати ту прикормку яку робиш сам (якщо ти в ній впевнений) із покупною. У мене ефект є, тільки не з карасем, а з лещем.
 
Якщо карась є (а він нікуди не подівся), то він обов'язково щось їсть. Де шукати, я написав вище. (уяви собі що він сидить собі під кондиціонером - в тіні і біля джерела). Годуватись ходе не далеко. Поїв і назад. Пошукай на водоймі такі місця, там і підгодовуй. Годувати краще в один і той же час, в той же час і ловити. ЕКПЕРИМЕНТУЙ!!!
 
Таки да! К выше указанным постам могу только немножко добавить… Ловил неделю тому, жара была такая же как и сейчас… Прикармливал «Фиш Дримом универсал» (вроде так, темно коричневая упаковка, яро пахнет шоколадом и ванилью) через час после прикармливания клев был что на «Черных камнях)… Только опять же ж. Прикармливал но не кормил! Разница существенная… Потому что недели три тому накормил, и карась чхал на наживку, жрать было вдоволь….
 
Цитата
Сообщение от Юнга я


Прикормку роблю сам так як я не довіряю купленій




а вот всё-таки попробуй купить прикормку Фишку или Фишдрим карасёвую...её неглупые люди разрабатывали,глядишь,и поймается карась в твоём ставочке...

А мені FLAGMAN подобається як прикормка)
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!